• Jaro s reproduktory Dynaudio

  Na jaro jsme pro vás připravili speciální cenovou akci na reproduktory Dynaudio. Reprosoustavy Dynaudio jsou ručně vyráběny v dánském Skandeborgu již od roku 1977. Mají tak více než 40 let zkušeností s výrobou špičkových reprosoustav. Zvuk je pro firmu Dynaudio prioritou číslo jedna.

  Více
 • Emotiva: nová značka u nás ve studiu

  Po dlouhých úvahách, o jaké produkty rozšířit portfolio nabízených produktů, jsme do našeho sortimentu zařadili cenově dostupné komponenty pro domácí kino od společnosti Emotiva.

  Více
 • Focal: nová sluchátka Celestee a Clear MG

  Focal představil nová sluchátka Celestee a Clear MG. Celestee jsou nová špičková uzavřená sluchátka vyrobená ve Francii, která jdou ve stopách sluchátek Focal Elegie. Clear MG jsou vylepšenou verzí původního modelu Clear z roku 2017.

  Více
 • Smart Audio Rent™: nejjednodušší cesta k osobnímu hifi zážitku v prostředí vašeho domova

  Začali jsme nabízet v České kotlině dosud neobvyklou službu a nazvali ji s odkazem na jméno naší firmy „Smart Audio Rent“. Jak možná již z názvu tušíte, jde o krátkodobé zapůjčení a vyzkoušení hifi sestavy přímo u zákazníka doma.

  Více
 • Roon Nucleus: nový hudební server

  Roon je platforma, která sdružuje veškeré hudební zdroje ve vaší domácnosti do jednoho uživatelsky přívětivého rozhraní. K jeho správné funkci potřebujete Roon aplikaci, Roon Core a vaše audio zařízení.

  Více
 • NAD: streamovací zesilovače s BluOS za akční cenu

  Během listopadu si můžete zakoupit zesilovač NAD spolu se streamovacím modulem BluOS2i za zvýhodněnou cenu. K zesilovači stačí přidat odpovídající reprosoustavy a získáte elegantní moderní HiFi systém.

  Více
 • Naim Focal for Bentley: speciální edice

  Společnosti Naim a Focal s Bentley úzce spolupracují již od roku 2008 na audio systémech do jejich automobilů. Společnosti Bentley, Naim a Focal nyní uvádí na trh výsledek své poslední spolupráce: speciální edici sluchátek Focal Radiance a Naim Mu-so druhé generace.

  Více
Updating…
 • Žádné produkty v košíku.