Od 3. května 2023 sídlíme na nové adrese Slavíkova 1519/25, Vinohrady, Praha 3
 • McIntosh Trade Up Program

  Vyměňte vaše použité hifi zařízení jakékoliv značky za zcela nový McIntosh! Při koupi McIntoshe vám odečteme plnou nákupní cenu vašeho hifi od ceny nového komponentu McIntosh.

  Více
 • Naim Audio: Nait 50

  U příležitosti 50. výročí založení společnosti Naim Audio představuje tento výrobce Nait 50, remaster prvního zesilovače Nait uvedeného na trh v roce 1983. Tento exkluzivní produkt, vyrobený v Salisbury ve Velké Británii, je omezen na pouhých 1.973 vyrobených kusů.

  Více
 • Naim Audio: nová série Classic 300

  Naim Audio odhaluje nejnovější řadu 300, která zahrnuje síťový přehrávač, předzesilovač, monoblokové výkonové zesilovače, gramofonový předzesilovač a napájecí zdroj.

  Více
 • Bluesound: limitované série Node-X

  Bluesound uvádí na trh limitovanou řadu přehrávače Node-X, tímto oslavuje 10ti leté výročí od uvedení první generace oblíbeného streameru. Od svého vzniku ikonický Node dokázal, že kvalita zvuku, pohodlí a cenová dostupnost mohou žít spolu v jednom kompaktním zařízení.

  Více
 • Stěhujeme se!

  Od středy 3. května 2023 Vás rádi přivítáme v našem novém showroomu ve Slavíkově ulici 25 na pražských Vinohradech.

  Více
 • Uniti(ed) perfection: kupte Naim Uniti a získejte 20% slevu na repro Focal Aria

  Ve spolupráci s dovozcem jsme připravili akční nabídku na sestavy, které se skládájí z zesilovače Naim Uniti a reproduktorů Focal Aria. Při zakoupení jednoho z ,,all in one“ zařízení Naim Uniti dostanete slevu na reproduktory Focal Aria 20%.

  Více
 • Focal Vestia: nová řada hifi reproduktorů

  Francouzská značka Focal rozšiřuje svou kolekci reproduktorů pro domácnost o modely Vestia. Tato řada byla navržena pro kvalitní poslech hudby a domácího kina a zahrnuje pět modelů. Značka Focal, která je uznávaná francouzskou vládou jako francouzská „společnost živého dědictví“, zvolila pro řadu Vestia svoji exkluzivní membránu Slatefiber.

  Více
 • Naim Audio: odhalení nové série 200

  Naim Audio opět posouvá hranice možného ve snaze o dosažení hudební autenticity a představuje řadu New Classic sérii 200, která se vyznačuje špičkovými inovacemi a technologiemi ve službách zvuku.

  Více
 • Extra sale HiFi od 19.12.2022

  Od 19.12.2022 jsme pro vás připravili extra výprodej hifi techniky. U produktů, kde je uvedeno Demo sleva, se jedná o vystavené modely u nás na showroomu, které jsou prodávány s plnou zárukou. U modelů, kde není uvedené poznámka Demo se jedná o nové produkty. Věříme, že v naší široké nabídce najdete své vysněné kousky. Seznam …

  Více
 • Focal Bathys

  Focal představuje svá první bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku Bathys. Ta těží z dlouholetých zkušeností Focalu se špičkovými sluchátky a proto přináší dokonalý hi-fi zvuk, a to prostřednictvím vícebodového připojení Bluetooth 5.1 nebo kabelového připojení díky režimu USB-DAC. Sluchátka se mohou pochlubit reproduktorovými měniči Focal vyrobenými ve Francii a vysoce výkonnou technologií potlačení šumu, …

  Více
 • Focal Utopia 2022

  Focal představuje novou edici high-end sluchátek Utopia. Sluchátka Focal Utopia, která byla poprvé uvedena na trh v roce 2016, patří bezpochyby mezi nejlepší sluchátka na světě. Díky neustálým inovacím uvádí tato francouzská značka s jedinečným savoir-faire v akustice nový design těchto ikonických sluchátek.

  Více
 • Dvojitá porce analogu od Cambridge Audio

  Významný anglický výrobce hifi techniky, firma Cambridge Audio, přichází na trh s dlouho očekávanými novinkami, které ocení každý milovník vinylových desek. Jde o dva gramofony, z nichž každý cílí na jinak náročného uživatele. Pojďme si nyní oba modely krátce představit.

  Více
 • Dynaudio: kompletní bezdrátový zvukový systém Focus

  S reproduktory Dynaudio Focus můžete zažít hudbu v audiofilské kvalitě bez kabelů! Není to pouze jenom nový reproduktor, je to nový způsob poslechu vaší oblíbené hudby. Můžete přehrávat hudbu ze streamovacích služeb, rádií, připojit televizor nebo dokonce gramofon.

  Více
 • Monitor Audio: speciální nabídka k 50. výročí

  Anglický výrobce Monitor Audio slaví 50 let od svého vzniku. Oslavte společně s námi toto výročí mimořádnými cenovými nabídkami.

  Více
 • Innuos: nová série síťových přehrávačů se jmenuje PULSE

  Nová řada síťových přehrávačů Innuos PULSE vám přináší zážitek, ať chcete přehrávat hudbu ze streamovacích služeb, jako jsou Tidal nebo Qobuz nebo jestli chcete mít pro přehrávání ve vašem domě další zónu, která je připojena k hlavnímu hudebnímu serveru.

  Více
 • Dali Equi: skutečné bezdrátové domácí kino a hi-fi streamování

  li Equi je systém bezdrátových aktivních reproduktorů dánské značky Dali, které nabízí stereo i prostorový zvuk se snadným nastavením a fantastickým zvukem.

  Více
 • Sony představilo dva nové laserové projektory 4K pro domácí kino

  Sony představilo dva nové laserové projektory 4K, které mají ambici otřást s trhem projektorů pro domácí kino.

  Více
 • Naim Audio: nabídka demo komponentů

  Z důvodu obměny komponentů u nás ve studiu, nabízíme několik komponentů Naim za velmi zajímavou cenu. Všechny komponenty nabízíme s plnou zárukou, příslušenstvím a originálními obaly.

  Více
 • Akce Cambridge Audio: kup EVO a vyber si reproduktory za 50% ceny.

  Na duben jsme pro vás připravili speciální cenovou nabídku. Při zakoupení velmi ceněného „All in One“ zařízení Cambridge Audio EVO 75 nebo Cambridge Audio EVO 150 si můžete zakoupit reprosoustavy za půlku.

  Více
 • Focal & Naim 10th Anniversary

  Již více než 10 let zastřešuje značky Naim a Focal společnost Vervent Audio Group. Tuto dobu strávily obě firmy úzkou spoluprací na nejlepších hi-fi systémech, určených pro každou kategorii poslechu.

  Více
 • Meitner MA3: novinka u nás ve studiu

  V našem hifi studiu máme nový přírůstek—Meitner MA3. Jde o D/A převodník, předzesilovač a síťový přehrávač v jednom.

  Více
 • Audio Research I/50: novinka ve studiu

  Integrovaný zesilovač I/50 je prvním produktem ze zcela nové řady od amerického výrobce Audio Research. Funkčně jednoduchý, vizuálně poutavý a hudebně velkolepý, přinášející z poslechu hudby zcela nový zážitek.

  Více
 • Audio Physic: nové repro Codex a Midex s technologií PowerTrain

  Audio Physic představuje nové verze reprosoustav Codex a Midex, které posouvají posluchače do nových zvukových dimenzí. Od této chvíle jsou tyto mnohokrát oceněné reproduktory vybaveny revoluční technologií PowerTrain.

  Více
 • Exluzivní umělecké dílo pro Focal powered by Naim

  Focal a Naim spolupracovali s francouzským umělcem Mauricem Benayounem, také známým jako MoBen, aby vytvořili originální prvek, spojující zvuk a hluboký zážitek. Power Chess představuje dva roboty hrající šachovou partii jako nikdo jiný.

  Více
 • Innuos: hudební servery a síťové přehrávače u nás ve studiu

  Společnost Innuos byla založena v roce 2009 ve Velké Británii s vizí, že nemusíte obětovat kvalitu zvuku ani být technologickým čarodějem, abyste si mohli užívat pohodlí digitální hudby s jednoduchým a intuitivním ovládáním.

  Více
 • Chytrý a flexibilní, to je nový OLED televizor Loewe Bild i.

  Známý německý výrobce luxusních televizorů Loewe představuje novou řadu televizorů Loewe Bild i. Skládá se ze tří modelů Loewe Bild i 65dr+, Loewe Bild i 55 dr+ a Loewe Bild i 48 dr+, která byla navržena bez hledání kompromisů, jak obrazové kvalitě, designu i kvalitě zpracování.

  Více
 • Dynaudio: nová série Emit

  Dynaudio Emit je vaše cesta k opravdovému dánskému High End zvuku. Díky technologiím převzatých z řad Confidence, Contour a Evoke si užijte poslech hudby a sledování filmů, tak jak to v této cenové kategorii nebylo možné.

  Více
 • Rega Planar 3 + Exact MM

  Speciální nabídka gramofonu Rega Planar 3, který je velmi oceňován, jak laickou, tak odbornou veřejností. Například nepřetržitě od roku 2016 vyhrává v časopise What Hi-fi? kategorii gramofon roku.

  Více
 • Naim Solstice Special Edition

  Tradiční britský výrobce audio komponentů Naim přichází se zcela přelomovým produktem, mířícím do nejvyšší zvukové ligy. Milovníci vinylů si již zanedlouho budou moci užít naplno poslech gramofonu Naim, a to díky uvedení modelu Solstice Special Edition – prvního gramofonu této britské značky.

  Více
 • Sonus faber: 20% sleva na Sonetto a Olympica Nova

  Značka Sonus faber byla zrozena z myšlenky muže, který miloval hudbu, ale také byl  zaměřený na ručně, detailně vyráběné dřevěné výrobky s úctu ke kráse. To vše v sobě obsahuje nová řada Sonus faber Sonetto.

  Více
 • Cambridge Audio Edge: vyměňte své staré audio za nové komponenty řady Edge se slevou 20%

  Pokud jste si někdy chtěli pořídit komponenty Cambridge Audio řady Edge, máte jedinečnou příležitost získat slevu 20% na Vámi vybrané komponenty z této řady.

  Více
 • Naim Uniti Atom Headphone Edition

  Uniti Atom Headphone Edition je nová verze velmi oceňovaného Naim Uniti Atom, optimalizovaného pro sluchátkový poslech a streamování hudby, který je navržený tak, aby byl dokonalým zdrojem poslechu. Na rozdíl od jiných sluchátkových zesilovačů s DAC, které vyžadují externí zdroj zvuku, například počítač nebo síťový přehrávač, je Uniti Atom Headphone Edition plnohodnotný síťový přehrávač se sluchátkovým …

  Více
 • Bluesound představuje nový Node a Powernode

  Bluesound představuje nové verze velmi úspěšných modelů Node a Powernode, v pořadí již třetí generaci. Hlavní změny se odehrávají uvnitř přehrávačů. Nový DAC Hlavní změnou je zcela nový DA převodník se zapojením s diferenciálním výstupem znamená, že nový HiRES přehrávač bude znít lépe. Nový Node zvyšuje signál/šum na -113dB a snižuje zkreslení na 0.002%, což …

  Více
 • Jaro s reproduktory Dynaudio

  Na jaro jsme pro vás připravili speciální cenovou akci na reproduktory Dynaudio. Reprosoustavy Dynaudio jsou ručně vyráběny v dánském Skandeborgu již od roku 1977. Mají tak více než 40 let zkušeností s výrobou špičkových reprosoustav. Zvuk je pro firmu Dynaudio prioritou číslo jedna.

  Více
 • Smart Audio Rent™: nejjednodušší cesta k osobnímu hifi zážitku v prostředí vašeho domova

  Začali jsme nabízet v České kotlině dosud neobvyklou službu a nazvali ji s odkazem na jméno naší firmy „Smart Audio Rent“. Jak možná již z názvu tušíte, jde o krátkodobé zapůjčení a vyzkoušení hifi sestavy přímo u zákazníka doma.

  Více
Updating…
 • Žádné produkty v košíku.