• Sonus faber Olympica Nova

  Dne 05.09.2019 uvedla firma Sonus faber novou řadu reprosoustav Olympica Nova, která po šesti letech nahrazuje ikonickou a mnoha cenami ověnčenou řadu Olympica. Reprosoustavy jsou zcela nové, přepracované s důrazem na přírodní materiály a ruční zpracování. Vyráběné jsou v ručně v italském Arcugnano, nedaleko Benátek. Reprosoustavy Sonus faber Olympica Nova se vyznačují extrémně pevnou ozvučnicí, …

  Více  →
 • Sonus faber Olympica Nova – roadshow

  Zveme vás na jedinečnou příležitost poslechnout si novou řadu reprosoustav Sonus faber Olympica Nova u nás ve studiu. V termínu od 17.09.2019 do 06.10.2019 pro vás budeme mít připravené k poslechu tyto modely: Sonus faber Olympica Nova V Sonus faber Olympica Nova III Sonus faber Olympica Nova II Sonus faber Olympica Nova I Pro poslech …

  Více  →
 • Chord MOJO: nová cena 9.990Kč

  Chord MOJO, externí DA převodník a ethalon ve své třídě si nyní můžete koupit za novou, sníženou cenu 9.990Kč. Více o Chord MOJO zde.

  Více  →
 • Nordost: nová značka kabelů v sortimentu

  Společnost Nordost je přední výrobce audio kabelů a příslušenství v oblasti spotřební elektroniky. V roce 1991 se společnost poprvé proslavila svými revolučními plochými audio kabely, které používaly řešení vodičů, vycházející z jedinečných technologií původně vyvinutých pro letecký průmysl.

  Více  →
 • EISA 2019–2020

  EISA 2019–2020 je prestižní ocenění a získávají ho referenční výrobky ve své kategorii. Zde jsou oceněné výrobky EISA Awards 2019–2020, které máme v nabídce a u kterých se můžete na vlastní uši či oči přesvědčit, jestli ocenění dostali oprávněně.

  Více  →
 • Dynaudio Confidence: novinka ve studiu

  Zcela nová řada Confidence posouvá špičkové a osvědčené zvukové technologie společnosti Dynaudio na novou, vyšší úroveň, použitím nových materiálů, výrobních technik a použitých technologií.

  Více  →
Updating…
 • Žádné produkty v košíku.