• The Master Sessions: Seed Ensemble 05/02/2020 v Pavilonu

  Značka Bluesound, společně s průkopnickou hudební technologií MQA a streamovací službou TIDAL, přichystala živé vysílání jazzového koncertu „The Master Sessions“. Tento živý přenos si můžete poslechnout v našem showroomu.

  Více
 • Výprodej ze studia

  Z důvodu obměny komponentů u nás ve studiu si můžete nakoupit vybrané přístroje za vynikající cenu, tyto přístroje jsou označeny DEMO. Všechny přístroje jsou s plnou zárukou a jsou všechny téměř ve 100% stavu, s originálním obalem.

  Více
 • Nová značka u nás ve studiu: Questyle

  Pro milovníky sluchátkového poslechu nově nabízíme produkty značky Questyle Audio. Questyle Audio se věnuje výzkumu a vývoji špičkových produktů určených pro bezeztrátové audio formáty.  Zejména se jedná o D/A převodníky kombinované se sluchátkovým zesilovačem. Jejich konstrukční řešení vychází z unikátního proudového obvodu hlavního konstruktéra značky, Jasona Wanga. Toto řešení ve svém výsledku ohromuje neskutečnou energií a …

  Více
 • Burmester: novinka v sortimentu

  Sortiment námi nabízených produktů rozšiřujeme o novou značku Burmester. Při této příležitosti zveme všechny fanoušky vynikajícího zvuku na malou ochutnávku v podobě poslechu komponentů tohoto německého high-end audio výrobce.

  Více
 • Pro-ject X1 a X2

  Nové modely gramofonů Pro-ject X1 a Pro-ject X2 jsou nyní k poslechu v našem studiu. Oba gramofony nabízí velmi komfortní elektronickou regulaci rychlosti otáček 33/45, s možností přepnutí na 78 ot./min. To jistě ocení majitelé a milovníci opravdu starých nahrávek.

  Více
 • Hegel H390: novinka k poslechu

  Hegel H390 je vysoce ceněný integrovaný zesilovač se síťovým funkcemi a velmi vyspělým DA převodníkem s mnoha unikátními vlastnostmi a dual mono konstrukcí. Není náhodou, že pro tuto sezónu 2019–2020 dostal cenu EISA, jako nejlepší High-End zesilovač.

  Více
Updating…
 • Žádné produkty v košíku.