• Vylepšete svůj zvuk s Bowers & Wilkins a ušetřete 20%

  Bowers & Wilkins připravil pro všechny milovníky hudby akci „Vyměň staré reproduktory za nové“ a ušetřete 20% při nákupu vybraného modelu z řady 600 Anniversary Edition, nebo 700S2*. Série 600S2 Anniversary Edition Bowers & Wilkins 607S2 AE 14.990 Kč 11.992 Kč Bowers & Wilkins 606S2 AE 18.790 Kč 15.032 Kč Bowers & Wilkins 603S2 AE …

  Více
 • Innuos: Vyzkoušej, nebo kup Innuos a vyhraj.

  Během listopadu jsme pro Vás připravili ve spolupráci s výrobcem Innuos, který vyrábí hudební servery se síťovými přehrávači, kde kombinuje nejmodernější elektroniku a uživatelsky přívětivý ovládací software, akci kdy můžete vyhrát hudební server/streamer této značky. Celý princip soutěže je jednoduchý, každý kdo si přijde vyzkoušet systém Innuos k nám na prodejnu, získá jeden los. Jedinou podmínkou …

  Více
 • Akční nabídka NAD a Dynaudio

  NAD speciální nabídka na streamovací zesilovače NAD připravil vánoční snížení cen na sety streamovacích zesilovače. Od 01.11.2021 do 31.12.2021 si tak můžete zakoupit integrované zesilovače NAD C368, C388 a M33 spolu se streamovací kartou BluOS2i za zvýhodněnou cenu. NAD C368 + BluOS2i 31.490Kč 40.990Kč NAD C388 + BluOS2i 46.990Kč 53.980Kč NAD M33 124.990Kč 149.990Kč Kup …

  Více
 • Exluzivní umělecké dílo pro Focal powered by Naim

  Focal a Naim spolupracovali s francouzským umělcem Mauricem Benayounem, také známým jako MoBen, aby vytvořili originální prvek, spojující zvuk a hluboký zážitek. Power Chess představuje dva roboty hrající šachovou partii jako nikdo jiný.

  Více
 • Innuos: hudební servery a síťové přehrávače u nás ve studiu

  Společnost Innuos byla založena v roce 2009 ve Velké Británii s vizí, že nemusíte obětovat kvalitu zvuku ani být technologickým čarodějem, abyste si mohli užívat pohodlí digitální hudby s jednoduchým a intuitivním ovládáním.

  Více
 • Výprodej ze studia

  Z důvodu obměny komponentů u nás ve studiu si můžete nakoupit vybrané přístroje za vynikající cenu, tyto přístroje jsou označeny DEMO. Všechny přístroje jsou s plnou zárukou a jsou všechny téměř ve 100% stavu, s originálním obalem.

  Více
 • Chytrý a flexibilní, to je nový OLED televizor Loewe Bild i.

  Známý německý výrobce luxusních televizorů Loewe představuje novou řadu televizorů Loewe Bild i. Skládá se ze tří modelů Loewe Bild i 65dr+, Loewe Bild i 55 dr+ a Loewe Bild i 48 dr+, která byla navržena bez hledání kompromisů, jak obrazové kvalitě, designu i kvalitě zpracování.

  Více
 • Dynaudio: nová série Emit

  Dynaudio Emit je vaše cesta k opravdovému dánskému High End zvuku. Díky technologiím převzatých z řad Confidence, Contour a Evoke si užijte poslech hudby a sledování filmů, tak jak to v této cenové kategorii nebylo možné.

  Více
 • Rega Planar 3 + Exact MM

  Speciální nabídka gramofonu Rega Planar 3, který je velmi oceňován, jak laickou, tak odbornou veřejností. Například nepřetržitě od roku 2016 vyhrává v časopise What Hi-fi? kategorii gramofon roku.

  Více
 • Naim Solstice Special Edition

  Tradiční britský výrobce audio komponentů Naim přichází se zcela přelomovým produktem, mířícím do nejvyšší zvukové ligy. Milovníci vinylů si již zanedlouho budou moci užít naplno poslech gramofonu Naim, a to díky uvedení modelu Solstice Special Edition – prvního gramofonu této britské značky.

  Více
 • Cambridge Audio Edge: vyměňte své staré audio za nové komponenty řady Edge se slevou 20%

  Pokud jste si někdy chtěli pořídit komponenty Cambridge Audio řady Edge, máte jedinečnou příležitost získat slevu 20% na Vámi vybrané komponenty z této řady.

  Více
 • Naim Uniti Atom Headphone Edition

  Uniti Atom Headphone Edition je nová verze velmi oceňovaného Naim Uniti Atom, optimalizovaného pro sluchátkový poslech a streamování hudby, který je navržený tak, aby byl dokonalým zdrojem poslechu. Na rozdíl od jiných sluchátkových zesilovačů s DAC, které vyžadují externí zdroj zvuku, například počítač nebo síťový přehrávač, je Uniti Atom Headphone Edition plnohodnotný síťový přehrávač se sluchátkovým …

  Více
 • Bluesound představuje nový Node a Powernode

  Bluesound představuje nové verze velmi úspěšných modelů Node a Powernode, v pořadí již třetí generaci. Hlavní změny se odehrávají uvnitř přehrávačů. Nový DAC Hlavní změnou je zcela nový DA převodník se zapojením s diferenciálním výstupem znamená, že nový HiRES přehrávač bude znít lépe. Nový Node zvyšuje signál/šum na -113dB a snižuje zkreslení na 0.002%, což …

  Více
 • Jaro s reproduktory Dynaudio

  Na jaro jsme pro vás připravili speciální cenovou akci na reproduktory Dynaudio. Reprosoustavy Dynaudio jsou ručně vyráběny v dánském Skandeborgu již od roku 1977. Mají tak více než 40 let zkušeností s výrobou špičkových reprosoustav. Zvuk je pro firmu Dynaudio prioritou číslo jedna.

  Více
 • Smart Audio Rent™: nejjednodušší cesta k osobnímu hifi zážitku v prostředí vašeho domova

  Začali jsme nabízet v České kotlině dosud neobvyklou službu a nazvali ji s odkazem na jméno naší firmy „Smart Audio Rent“. Jak možná již z názvu tušíte, jde o krátkodobé zapůjčení a vyzkoušení hifi sestavy přímo u zákazníka doma.

  Více
Updating…
 • Žádné produkty v košíku.