Přestěhovali jsme se do většího showroomu na adrese Slavíkova 25, Vinohrady, Praha 3
outdoor_speakergarden

Dokonalý zvuk kdekoliv na zahradě

Venkovní instalace
dynaudio_multiroomdynaudio

Naplňte dokonalým zvukem celý byt

Vestavné reproduktory
installedwall

Dokonalý obraz v každém pokoji

Domácí instalace

Domácí instalace

Chcete, aby váš dům, byt, nebo kancelář byl naplněn dokonalým zvukem a obrazem?

 

Pokud plánujete nákup audio techniky, AV techniky, nebo chcete ozvučit svůj dům, či byt zónovým ozvučením, neváhejte využít naší nabídky návrhu, dokumentace, realizace a zaškolení. Máme mnohaleté zkušenosti s provedením domácích instalací různé náročnosti a ceny.

Projekt a prezentace

Představte nám svůj projekt bytu, domu a my vám pomůžeme vybrat nejlepší možné řešení vzhledem k vaším požadavkům a potřebám. Veškeré zařízení vám předvedeme v našem showroomu v centru Prahy, tak aby, jste se mohli jednoduše rozhodnout pro co nejlepší řešení. Při prezentaci výrobků zjistíte, jak jednoduché a intuitivní je jejich ovládání a seznámíte se také s možnostmi celého systému. Nakonec vám dodáme technickou dokumentaci s rozpočtem. 

Instalace 

Souběžně s elektroinstalací se provádí rozvody kabelů k systému. Po zaklopení stropů sádrokartonem se vyřežou díry pro reproduktory. Nakonec se osadí celý systém reproduktory, instaluje se zařízení a oživí cely systém. 

Zaškolení obsluhy 

Po oživení a vyladění systému, Vás seznámíme s obsluhou jednotlivých zařízení a celého systému. Budeme vám také nápomocni v začátku používání vašeho audio systému.  

Instalační reproduktory

Vestavné reproduktory 

Instalační reproduktory se používají v interiéru, kde chcete mít čistý, ničím nerušený design. Montují se buď do stěny nebo stropu. V těchto reproduktorech se používají nejnovější měniče a technologie, známé z klasických reprosoustav a zaručují tak vynikající poslechovou kvalitu. Mřížky reproduktorů lze nabarvit barvami z odstínu RAL, aby byly co nejvíce sladěny s vašim interiérem. U vybraných reprosoustav je dokonce možné potisknout mřížku reprosoustav vaším vlastním motivem, nebo fotkou. Vestavěné reproduktory jsou konstruovány jak pro stereo poslech, tak lze z reprosoustav ozvučit domácí kino v nejvyšší kvalitě. 

Vestavné reprosoustavy

Venkovní ozvučení 

S reproduktory, které nabízíme si můžete ozvučit terasu, zahradu, nebo bazén. Reproduktory jsou odolné proti vůči venkovnímu počasí a vy si můžete svoji oblíbenou hudbu vychutnávat i venku. 

Venkovní reprosoustavy

Lifestylové reproduktory 

V nabídce máme také reproduktory s nejlepšími akustickými technologiemi vytvořené nejlepšími designéry. Tyto reproduktory se tak stanou vkusným doplňkem vašeho interiéru. Pokud nechcete, aby skrz vaše police, nebo na podlaze vedly nevzhledné kabely, a přitom chcete poslouchat hudbu, tak jak autoři zamýšleli. Potom pro vás máme bezdrátové řešení reprodukce hudby. Aktivní reproduktory mají v sobě integrovaný zesilovač a množství vstupů, takže stačí je připojit k jakémukoliv zdroji hudby a můžete hrát. Jediný drát, který budete potřebovat je napájecí, dokonce i reproduktory mezi sebou komunikují bezdrátově. Stačí připojit, streamovat a poslouchat. 

Lifestyle reproduktory
Bezdrátové reproduktory

Stereo systémy

V naší nabídce máme mnoho stereo zesilovačů, síťových přehrávačů, gramofonů, reproduktorů, kabelů a jiných zařízení pro co nejlepší poslech. Aby jste si hudbu mohli doopravdy poslechnout, tak jak zamýšlel autor je určitá alchymie. Perfektně sladěné komponenty, kabely a reproduktory vám umožní vychutnávat si svoji oblíbenou hudbu bez ohledu na zdroj hudby a hudebních preferencí.  Komponenty, reprosoustavy a další zařízení si můžete před koupí poslechnout v naší speciálně upravené poslechové místnosti. Komponenty, jako například gramofon vám odborně seřídíme, tak aby jste je doma pouze vybalili a mohli se zaposlouchat do vaši oblíbené hudby. Při koupi celého systému, vám komponenty a reprosoustavy přivezeme domů a odborně zapojíme, nastavíme a odladíme systém. Budeme vám nápomocní v začátku používání vašeho stereo systému.

Domácí kino

Pokud chcete mít z vašeho domova kinosál a vychutnávat si filmy jako v opravdovém kině, tak jste na správné adrese. Realizujeme domácí kina, která jsou centrem domácí zábavy. Nyní si můžete udělat kino z každého pokoje—zábavu s prostorovým zvukem a ostrým obrazem si užijete naplno—ať už jste milovníkem filmů, koncertů, hráčem video her, sledujete s dětmi pohádky nebo si chcete vychutnat finále Ligy Mistrů. Máme pro vás připravené množství multimediálních zařízení, ze kterých získáte tu nejvyšší kvalitu obrazu a zvuku. Skvělý zvuk a obraz ve vás probudí jedinečné emoce a umocní zážitek se sledovaného pořadu. Zveme vás na ukázku domácího kina s prostorovým zvukem Dolby Atmos a 4K projektorem do našeho showroomu, kde se budete cítit jako v opravdovém kině.

Slavíkova 1519/25
Vinohrady, 130 00 Praha 3

Trasa

Pondělí až Pátek: 10:00—19:00
Sobota: 10:00—16:00

*mimo otevírací dobu po domluvě

Telefon: +420–222 252 181
Mobil: +420–605 836 876

info@avitsmart.cz

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.