Slider_showroom-1Slider_mobile-showroom-2

Prodej Vaší staré audio-video techniky na protiúčet

Bazarové zboží

Proč hifi bazar?

Naší snahou je zprostředkovat zážitek z poslechu skvělé hudby či ostrého obrazu velkému počtu zákazníků a zpřístupnit ji i těm, kteří již nějakou audio-video sestavu mají nebo disponují omezenými prostředky. Nabízíme i bazarové zboží, jehož spolehlivost a funkčnost 100% garantujeme.

Uvědomujeme si, že rozhodnutí pro nákup vyšší třídy techniky vytváří pro řadu našich zákazníků problém, jak zhodnotit tu původní. Ve snaze zpřístupnit další technologický upgrade stále širšímu počtu zákazníků, rozšiřujeme naši nabídku o bazarové zboží a služby s tím spojené. U nás nabízené bazarové zboží je zpravidla zboží, které u nás naši dobří zákazníci nechávají na protiúčet. Známe tedy velmi dobře jejich původní prostředí i styl zacházení a nebojíme se funkčnost zboží jeden rok garantovat. Vše s jistotou u nás.

100% testováno

Všechny bazarové přístroje projdou před prodejem důkladnou kontrolou a testováním, tak abyste měli záruku, že jsou v popisovaném stavu a funkční.

Záruka 12 měsíců

Naším bazarovým zbožím jsme si 100% jisti, proto na něj dáváme záruku 12 měsíců na projevené vady.

Nákup na protiúčet

Využijte hodnotu svého staršího vybavení a využijte ji na nákup protiúčtem. Váš starší přístroj vykoupíme a vy si snížíte o jeho hodnotu nákup nového přístroje.

Odborné ocenění

Potřebujete pomoc s oceněním vašeho přístroje odborníkem. Díky pomoci našeho odborníka rychle zjistíte hodnotu vašeho přístroje a můžete si tak lépe naplánovat nákup nového přístroje.

Odborný odhad cen

 • Martin

  Martin Lebeda

  Vedoucí manažer

 • Stepan

  Štěpán Klimecký

  Odborný prodejce

Nevíte si rady?

Kontaktujte našeho odborného odhadce

Telefon: +420–286 017 773
bazar@avitsmart.cz

Konečně funkční služba, která mi umožní mít neustále poslední modely hifi techniky. Díky rychlému jednání ihned vím, kolik ušetřím, jako protihodnotu za svůj starý přístroj při nákupu nového.
Luděk Švehla, Beroun
Vždycky jsem měl strach koupit si starší reprosoustavy z druhé ruky. Díky osobnímu přístupu prodávajícího a záruce na zboží 12 měsíců, jsem si vybral reproduktory, které super splňují moji představu o kvalitě zvuku za přijatelnou cenu.
Petr Macoun, Brno

Showroom

Vinohradský Pavilon
Vinohradská 1200/50, Praha 2

Trasa

Otevírací doba

Pondělí až Pátek: 10:00—19:00
Sobota: 10:00—18:00

*mimo otevírací dobu po domluvě

Kontakty

Telefon: +420–286 017 773
Mobil: +420–605 836 876

info@avitsmart.cz

Updating…
 • Žádné produkty v košíku.