Přestěhovali jsme se do většího showroomu na adrese Slavíkova 25, Vinohrady, Praha 3
showroom_2Slider_mobile-showroom-2

Možnost odkupu audio-video techniky na protiúčet a prodej se zárukou

Katalog bazarového zboží

Proč hifi bazar?

Naší snahou je zprostředkovat zážitek z poslechu skvělé hudby či ostrého obrazu velkému počtu zákazníků a zpřístupnit ji i těm, kteří již nějakou audio-video sestavu mají nebo disponují omezenými prostředky. Nabízíme i bazarové zboží, jehož spolehlivost a funkčnost 100% garantujeme.

Uvědomujeme si, že rozhodnutí pro nákup vyšší třídy techniky vytváří pro řadu našich zákazníků problém, jak zhodnotit tu původní. Ve snaze zpřístupnit další technologický upgrade stále širšímu počtu zákazníků, rozšiřujeme naši nabídku o bazarové zboží a služby s tím spojené. U nás nabízené bazarové zboží je zpravidla zboží, které u nás naši dobří zákazníci nechávají na protiúčet. Známe tedy velmi dobře jejich původní prostředí i styl zacházení a nebojíme se funkčnost zboží jeden rok garantovat. Vše s jistotou u nás.

100% testováno

Všechny bazarové přístroje projdou před prodejem důkladnou kontrolou a testováním, tak abyste měli záruku, že jsou v popisovaném stavu a funkční.

Záruka 12 měsíců

Naším bazarovým zbožím jsme si 100% jisti, proto na něj dáváme záruku 12 měsíců na projevené vady.

Nákup na protiúčet

Využijte hodnotu svého staršího vybavení a využijte ji na nákup protiúčtem. Váš starší přístroj vykoupíme a vy si snížíte o jeho hodnotu nákup nového přístroje.

Odborné ocenění

Potřebujete pomoc s oceněním vašeho přístroje odborníkem. Díky pomoci našeho odborníka rychle zjistíte hodnotu vašeho přístroje a můžete si tak lépe naplánovat nákup nového přístroje.

Odborný odhad cen

 • Martin

  Martin Lebeda

  Vedoucí manažer

 • Stepan

  Štěpán Klimecký

  Odborný prodejce

Nevíte si rady?

Kontaktujte našeho odborného odhadce

Telefon: +420–605 836 876
bazar@avitsmart.cz

Pánové v Avitsmartu jsou opravdu pružní, dokázali odkoupit moje staré komponenty na protiúčet, takže mi vyřešili starost co provést s tím starým a zároveň slevnili to nové. Šlo to rychle a snadno, hned jsem věděl jaká je protihodnota za můj starý přístroj.
Marek Formánek, Beroun
Měl jsem vždycky strach koupit si nějakou postarší audio sestavu, abych nekoupil zajíce v pytli. Ale díky Avitsmartu, kde takové zboží kontrolují a hlavně na něj pak nabízí i záruku, jsem si mohl dopřát zvuk ve třídě, o které bych za původní ceny nemohl ani snít.
Petr Svozil, Brno

Showroom

Slavíkova 1519/25
Vinohrady, 130 00 Praha 3

Trasa

Otevírací doba

Pondělí až Pátek: 10:00—19:00
Sobota: 10:00—18:00

*mimo otevírací dobu po domluvě

Kontakty

Telefon: +420–605 836 876
Mobil: +420–602 302 400

info@avitsmart.cz

Updating…
 • Žádné produkty v košíku.