Přestěhovali jsme se do většího showroomu na adrese Slavíkova 25, Vinohrady, Praha 3
showroom_mainShowroom Slavikova mobile

Nový showroom Avitsmart ve Slavíkově ulici na pražských Vinohradech

Kde nás najdete

Avitsmart

Jsme mladá dynamická firma nabízející služby v prodejní galerii Pavilon na pražských Vinohradech, kde prezentujeme a prodáváme výrobky renomovaných značek Nabízíme jen takové, které dobře známe. Služby jsou pro nás na prvním místě, proto si vyzkoušejte náš nový přístup k zákazníkům: nabízíme konzultace a výběr nejvhodnějšího produktu pro vás, realizaci i zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá a kontaktujte našeho specialistu, který pro Vás připraví cenovou nabídku přímo na míru.

Přijd’te si poslechnout hudbu ve vysokém rozlišení na referenčních komponentech Primare, Hegel, Electrocompaniet, McIntosh nebo Marantz v sestavách s highendovými reprosoustavami Sonus faber, Focal, Dynaudio nebo Bowers & Wilkins. Nebo snad potřebujete navrhnout multiroomový systém, který ozvučí celý byt či dům? Nezapomínáme ani na ultra vysoké rozlišení obrazu ve 4K u moderních televizorů a projektorů pro špičková domácí kina. Poradíme i s akustickými úpravami poslechové místnosti. A protože stylové komponenty potřebují v interiéru odpovídající formu, vyhlédnout si můžete také designový audio/video nábytek. Nejlépe se ale přesvědčíte na vlastní uši a oči.

Renomované značky

Audio: Acoustic Energy, Arcam, Audia Flight, Audio Physic, Audio Research, Audiovector, Avantgarde Acoustic, Audiovector, Bluesound, Bowers & Wilkins, Cabasse, Cambridge Audio, Chord Electronics, Copland, Cornered Audio, Dali, Denon, Devialet, Dynaudio, Electrocompaniet, Elipson, Emotiva, Estelon, Eversolo, Focal, Hegel, Hifiman, InAkustik, Innuos, IsoTek, Lyngdorf, Marantz, McIntosh, Meitner, MoFi Electronics, Monitor Audio, Moon by Simaudio, NAD Electronics, Naim Audio, Neostyle, Octave, Primare, Pro-Ject, Reavon, Rega, REL Acoustics, Roksan, Roon, Rotel, Ruark Audio, Sennheiser, Sonance, Sonos, Sonus faber, Storm Audio, Sumiko, Yamaha, Zidoo.  Video: Loewe, Optoma, Sony. Kabely: AudioQuest, Cardas, Chord Company, Nordost, Purist Audio Design, QED, SCP.  Nábytek: Artcoustic, Artnovion, Flexon, Just by Spectral, Neostyle, NorStone, Spectral, Vogel’s.

Komplexní služby

Naší snahou je nabídnout komplexní servis od poradenství, dopravy, montáže až po zaškolení a pomoci s obsluhou. Vyzkoušejte nás.

Nabídkou služeb se snažíme oslovit náročné uživatele požadující tu nejlepší kvalitu obrazu a zvuku. Navštivte náš showroom ve Vinohradském Pavilonu, kde Vám rádi předvedeme nejnovější a nejlepší od renomovaných světových výrobců audiovizuální techniky a designového audio&video nábytku. Domluvte si individuální konzultaci nebo nám napište vaše přání či požadavky a my Vás budeme kontaktovat.

Nabízíme spolupráci pro architekty, designery, developery, stavební firmy apod. Zdarma Vám navrhneme audio-vizuální řešení pro konkrétní prostory. Zvládneme i obtížné řešení, montáže a proškolení obsluhy. Po celou dobu se budeme věnovat Vašim představám a naplňovat je.

Poradenství a prodej

Poradíme s výběrem vhodné kombinace audio-video přístrojů a nábytku pro požadované použití a funkci s doporučením vhodných doplňků a příslušenství.

Doprava a nastavení

Zajistíme dopravu včetně objemných celků, jejich odbornou instalaci a nastavení všech přístrojů k dosažení jejich maxima.

Ceny na míru

Dokážeme velmi flexibilně konfigurovat ceny na míru vašim snům i možnostem. Stačí nás kontaktovat a navštívit ohledně cenových nabídek.

Multiroom systémy

Navrhujeme, prodáváme a montujeme audio-video zónové (multiroomové) systémy pro celé domy, byty, obchody, restaurace či kavárny.

Instalace a vestavby

Navrhujeme ozvučení domů, zahrad či bytů zónovým ozvučením, dodáváme technickou dokumentaci s rozpočtem, souběžně s elektroinstalací provádíme rozvody kabelů a osazujeme kompletní reproduktorové systémy. V začátcích používání vašeho nového audio systému vám budeme k dispozici.

Seřízení gramofonů

Nabízíme nastavení a seřízení gramofonů všech tříd včetně nejvyššího highendu včetně doporučení, dodání a výměny přenosek.

Zkvalitňování tv signálu

Řešíme problémy s kvalitou televizního signálu, provádíme instalaci antén jak pro pozemní, tak i satelitní vysílání.

Odborný team

 • Martin

  Martin Lebeda

  Vedoucí manažer

 • Stepan

  Štěpán Klimecký

  Odborný prodejce

Kontakty

Showroom: +420–222 252 181,  Mobil: +420–605 836 876
Management: +420–602 302 400
info@avitsmart.cz

Showroom: Slavíkova 1519/25, Vinohrady, 130 00 Praha 3
Sídlo: avitsmart PRO, s.r.o.; Dismanova 2623/3, Stodůlky, 15800 Praha 5
IČ: 05809266  DIČ: CZ05809266 (Reg. C 271151/MS v Praze)

Showroom

Slavíkova 1519/25
Vinohrady, 130 00 Praha 3

Trasa

Otevírací doba

Pondělí až Pátek: 10:00—19:00
Sobota: 10:00—16:00

*mimo otevírací dobu po domluvě

Kontakty

Telefon: +420–222 252 181
Mobil: +420–605 836 876

info@avitsmart.cz

Updating…
 • Žádné produkty v košíku.