Od 3. května 2023 sídlíme na nové adrese Slavíkova 1519/25, Vinohrady, Praha 3
showroom_mainShowroom Slavikova mobile

Nový showroom Avitsmart ve Slavíkově ulici na pražských Vinohradech

Kde nás najdete

Avitsmart

Jsme mladá dynamická firma nabízející služby v prodejní galerii Pavilon na pražských Vinohradech, kde prezentujeme a prodáváme výrobky renomovaných značek Nabízíme jen takové, které dobře známe. Služby jsou pro nás na prvním místě, proto si vyzkoušejte náš nový přístup k zákazníkům: nabízíme konzultace a výběr nejvhodnějšího produktu pro vás, realizaci i zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá a kontaktujte našeho specialistu, který pro Vás připraví cenovou nabídku přímo na míru.

Přijd’te si poslechnout hudbu ve vysokém rozlišení na referenčních komponentech Primare, Hegel, Electrocompaniet, McIntosh nebo Marantz v sestavách s highendovými reprosoustavami Sonus faber, Focal, Dynaudio nebo Bowers & Wilkins. Nebo snad potřebujete navrhnout multiroomový systém, který ozvučí celý byt či dům? Nezapomínáme ani na ultra vysoké rozlišení obrazu ve 4K u moderních televizorů a projektorů pro špičková domácí kina. Poradíme i s akustickými úpravami poslechové místnosti. A protože stylové komponenty potřebují v interiéru odpovídající formu, vyhlédnout si můžete také designový audio/video nábytek. Nejlépe se ale přesvědčíte na vlastní uši a oči.

Renomované značky

Audio: Audio Research, Audio Physic, Avantgarde Acoustic, Audiovector, Bowers & Wilkins, Bluesound, Cambridge Audio, Chord Electronics, Denon, Dynaudio, Elac, Focal, Furman, Harbeth, Electrocompaniet, Hegel, Hifiman, McIntosh, NAD, Naim, Marantz, Primare, Pro-Ject, Sonus faber, Sumiko, Wadia.  Video: Loewe, Sony. Kabely: Audioquest, Cardas, Chord Company.  Nábytek: NorStone, Spectral, Wharfedale.

Komplexní služby

Naší snahou je nabídnout komplexní servis od poradenství, dopravy, montáže až po zaškolení a pomoci s obsluhou. Vyzkoušejte nás.

Nabídkou služeb se snažíme oslovit náročné uživatele požadující tu nejlepší kvalitu obrazu a zvuku. Navštivte náš showroom ve Vinohradském Pavilonu, kde Vám rádi předvedeme nejnovější a nejlepší od renomovaných světových výrobců audiovizuální techniky a designového audio&video nábytku. Domluvte si individuální konzultaci nebo nám napište vaše přání či požadavky a my Vás budeme kontaktovat.

Nabízíme spolupráci pro architekty, designery, developery, stavební firmy apod. Zdarma Vám navrhneme audio-vizuální řešení pro konkrétní prostory. Zvládneme i obtížné řešení, montáže a proškolení obsluhy. Po celou dobu se budeme věnovat Vašim představám a naplňovat je.

Poradenství a prodej

Poradíme s výběrem vhodné kombinace audio-video přístrojů a nábytku pro požadované použití a funkci s doporučením vhodných doplňků a příslušenství.

Doprava a nastavení

Zajistíme dopravu včetně objemných celků, jejich odbornou instalaci a nastavení všech přístrojů k dosažení jejich maxima.

Ceny na míru

Dokážeme velmi flexibilně konfigurovat ceny na míru vašim snům i možnostem. Stačí nás kontaktovat a navštívit ohledně cenových nabídek.

Multiroom systémy

Navrhujeme, prodáváme a montujeme audio-video zónové (multiroomové) systémy pro celé domy, byty, obchody, restaurace či kavárny.

Instalace a vestavby

Navrhujeme ozvučení domů, zahrad či bytů zónovým ozvučením, dodáváme technickou dokumentaci s rozpočtem, souběžně s elektroinstalací provádíme rozvody kabelů a osazujeme kompletní reproduktorové systémy. V začátcích používání vašeho nového audio systému vám budeme k dispozici.

Seřízení gramofonů

Nabízíme nastavení a seřízení gramofonů všech tříd včetně nejvyššího highendu včetně doporučení, dodání a výměny přenosek.

Zkvalitňování tv signálu

Řešíme problémy s kvalitou televizního signálu, provádíme instalaci antén jak pro pozemní, tak i satelitní vysílání.

Odborný team

 • Martin

  Martin Lebeda

  Vedoucí manažer

 • Stepan

  Štěpán Klimecký

  Odborný prodejce

Kontakty

Telefon: +420–605 836 876
Mobil: +420–602 302 400
info@avitsmart.cz

Showroom: Slavíkova 1519/25, Vinohrady, 130 00 Praha 3
Sídlo: avitsmart PRO, s.r.o.; Dismanova 2623/3, Stodůlky, 15800 Praha 5
IČ: 05809266  DIČ: CZ05809266 (Reg. C 271151/MS v Praze)

Showroom

Slavíkova 1519/25
Vinohrady, 130 00 Praha 3

Trasa

Otevírací doba

Pondělí až Pátek: 10:00—19:00
Sobota: 10:00—16:00

*mimo otevírací dobu po domluvě

Kontakty

Telefon: +420–605 836 876
Mobil: +420–602 302 400

info@avitsmart.cz

Updating…
 • Žádné produkty v košíku.