Přestěhovali jsme se do většího showroomu na adrese Slavíkova 25, Vinohrady, Praha 3
SAR_mainSAR1-mobile

Otestujte si vysněnou sestavu přímo u vás doma

Smart Audio Rent™

Smart Audio Rent

Chcete si vyzkoušet vysněnou hifi sestavu přímo v prostředí vašeho domova? Nabízíme Vám službu pronájmu Smart Audio Rent™.

 

Pokud plánujete nákup audio techniky, ale jste zmatení nebo frustrovaní poslechem v showroomech, nabízíme jedinečnou možnost poslechu vámi vybrané audio sestavy v pohodlí a prostředí vašeho domova. Vyzkoušejte si novou audio sestavu bez kompromisů ve 100% souhře s vaším domácím prostředím dříve, než se rozhodnete pro její nákup. Připravili jsme pro Vás výběr jednotlivých komponentů, které si můžete podle vlastního rozpočtu, vkusu a očekávání vzájemně napárovat.

Jak to funguje

V našem jednoduchém konfigurátoru si stačí vybrat požadovanou sadu komponentů a pomocí formuláře ji odeslat.

Zvolte si třídu vaší sestavy 

V horní záložce naleznete výběr z několika tříd produktů, které se liší především kvalitou jednotlivých komponentů a reproduktorů  a tedy výslednou kvalitou zvuku. Zvolíte si třídu, dle vašich osobních preferencí.

Vyberte si základní komponent 

V levé kategorii „Vyberte zesilovač“ si vyberete zesilovač v kombinaci se síťovým přehrávačem nebo CD přehrávačem.

Vyberte si druhý komponent 

V pravé kategorii „Vyberte reproduktory“ naleznete nabídku reprosoustav, kde si vyberete dle svých požadavků z různých možností produktů v dané třídě.

Potvrďte výběr a odešlete vyplněný formulář 

Jakmile jste se svojí volbou spokojeni, potvrďte ji kliknutím na tlačítko „Uzavřít“. Následně stačí jen vyplnit níže uvedený formulář a potvrdit tlačítkem „Odeslat“. Brzy vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu.

Konfigurátor

  • Basic Line
  • Middle Class
  • High End
  • Reference
  • Sluchátka
  • Lifestyle
  • Kabely
Cena za komplet . . . . . . . .
Uzavřít

Kontaktní formulář

Vybraná sestava:

Často kladené otázky

Mohu sestavu vrátit, pokud s ní nebudu spokojen?

Samozřejmě, celý koncept Smart Audio Rent™ spočívá právě v možnosti poslechnout si bez závazku audio sestavu v klidu vašeho přirozeného domácího prostředí.

Jak probíhá doručení, instalace a případné vrácení zboží?

Po odeslání vyplněného formuláře Vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili termín a čas montáže. Zboží Vám necháme nainstalované 7 dnů, během kterých můžete audio sestavu důkladně otestovat ve vašich podmínkách. Pokud Vám sestava bude vyhovovat, odvezeme tu zapůjčenou a přivezeme Vám úplně novou. Pokud Vám audio sestava nebude vyhovovat, tak ji odvezeme a vrátíme Vám zpět zálohu v plné výši.

Kolik celá služba Smart Audio Rent™ stojí?

Za zapůjčené zboží je nutné zaplatit zálohu v plné výši jeho ceny. Platbu zálohy lze provést bankovním převodem na základě proforma faktury nebo v hotovosti při doručení a montáži audio sestavy u vás doma. Samotné zapůjčení, doprava a instalace na místě je zdarma.

Potřebuji doma nějaké technické vybavení?

Systémy přehrávají hudbu z internetu jako jsou internetová rádia, cloudové služby Tidal a Spotify, nebo z flash disku či telefonu. Pro správnou funkčnost audio systému je nezbytné mít proto připojení k internetu, WiFi síť a znát její heslo pro připojení dalších zařízení.

Co když si budu chtít audio sestavu nechat?

Stačí nám zavolat a domluvit se na termínu, kdy si tu zapůjčenou audio sestavu odvezeme a přivezeme Vám úplně novou sadu komponentů, které odborně nainstalujeme.

Nenacházím v nabídce Smart Audio Rent™ to co chci?

Pokud si na našem webu vyberete komponent nebo sestavu, které nejsou v nabídce Smart Audio Rent™, ale přesto si je chcete vyzkoušet doma, kontaktujte nás. Pokud to bude v našich možnostech, tak Vám komponenty zapůjčíme.

Nevím si rady nebo si nemohu vybrat?

Jednoduše nás kontaktujte a společně vybereme tu nejlepší sestavu pro Vás. Můžete nás také navštívit u nás v showroomu, kde si můžete preferované sestavy poslechnout v jedné z našich poslechových místností a vybrat si audio sestavu zde. Tu Vám poté zapůjčíme a nainstalujeme zdarma u vás doma na 7 dnů.

Showroom

Slavíkova 1519/25
Vinohrady, 130 00 Praha 3

Trasa

Otevírací doba

Pondělí až Pátek: 10:00—19:00
Sobota: 10:00—16:00

*mimo otevírací dobu po domluvě

Kontakty

Telefon: +420–222 252 181
Mobil: +420–605 836 876

info@avitsmart.cz

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.