logo Audio Physic

Německá značka Audio Physic, která sídlí v historickém městě Brilonu v Severním Porýní-Vestfálsku, se už více než tři desítky let specializuje na konstrukci a výrobu reproduktorových soustav. Konkurenci se vymyká řadou unikátních technologií, které pomohly na highendovou špičku nejenom legendárním soustavám Avanti. Její katalog však nezapomíná ani na audiofily, kteří pozorně sledují poměr užitné hodnoty k ceně.

Produkty audio physic 


Aktuality

Od 31.03.2017 do 15.04.2017 si v našem studiu budete moci poslechnout ve světové preméře nový referenční model reprosoustav Audio physic Aventera IIIkterý bude zapojen s děleným referenčním zesilovačem Primare PRE60 + A60, nebo integrovaným zesilovačem Chord CPM2800mkII, vše bude propojeno referenčními kabely Cardas ClearTěšíme se na Vaši návštěvu. 

V únoru a březnu můžete využít neopakovatelné cenové nabídky na reprosoustavy Audiophysic Classic 20, které vynikají výborným podáním prostoru a vyváženým projevem v celém frekvenčním rozsahu. Nyní ušetříte 20.000Kč, ceny začínají již od 66.990Kč podle barevného provedení. 

Ceník audio physic

Ceník Audio physic zde.

Testy a recenze

Test repeosoustav Audio physic Classic 10 v časopisu S&V zde.

Testy Audio physic v zahraničních časopisech zde.

Katalog

Katalog reprosoustav Audio physic zde.

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.

B & W Denon Marantz Elipson Elac Loewe Sonus faber Primare Cambridge Audio Sony Spectral NuVo Wadia Audio Research Rega