• SALE: výprodej ze studia

  Připravili jsme pro vás velký výprodej vystavených modelů z našeho studia. Déle neváhejte, akce platí jen do vyprodání zásob.

  Více  →
 • Cambridge Audio a TIDAL

  TIDAL & Cambridge Audio: konečně je to tady. TIDAL bude již brzy dostupný pro přehrávače Cambridge Audio CXN a 851N.   Už je to konečně tady, TIDAL integrace se blíží a začátkem roku 2018 budou mít tuto službu také oba síťové přehrávače Cambridge Audio, modely 851N a CXN.  TIDAL je předplacená internetová služba na poslech …

  Více  →
 • Audiophysic: Classic nyní za výjimečnou cenu

  Nyní si u nás můžete zakoupit reprosoustavy řady Classic od německého výrobce Audiophysic za snížené ceny. Před nedávnem tato německá firma oslavila třicetileté výročí. Styl a zvukový projev jejich reprosoustav je nezaměnitelný.

  Více  →
 • Focal Utopia III Evo a Naim audio: ultimátní sestava u nás k poslechu

  Scala Utopia Evo III si uchovala všechny kvality rodiny Focal Utopia, která byla oceněna nejnáročnějšími audiofily po celém světě. Tyto ultimátní reprosoustavy představíme v našem vinohradském showroomu v sestavě s neméně vyhlášenými komponenty anglické firmy Naim Audio, která je také známá svými audio výrobky po celém světě.

  Více  →
 • Dynaudio Contour: výjimečné reprosoustavy, za výjimečné ceny

  Sleva až 34% na vystavené  reprosoustavy řady Dynaudio Contour. Více informací o reprosoustavách Dynaudio Contour 20, Contour 30 a Contour 60. K poslechovému testu se prosím objednávejte zde.  

  Více  →
 • Focal Sopra No.3: Novinka u nás ve studiu

  Focal Sopra no.3 jsme dostali k nám do studia zhruba před týdnem a hned nás zaujaly krásným designem a především překvapily ohromujícím zvukem. Výškový reproduktor je beryliový, je to membrána ze vzácného materiálu a má oproti ostatním výrobcům obrácený tvar. Zvuk Sopra No.3 je opravdu velký a mohutný.

  Více  →