• Cambridge Audio: sleva na vybrané modely

  Po výborné zprávě, že Cambridge Audio nyní podporuje Tidal, je tu další ještě lepší zpráva: Cambridge Audio nyní zlevnil oblíbené modely. Konkrétně síťový přehrávač CXN, receiver CXR120, sloupové reprosoustavy Aeromax 6 a regály Aeromax 2.

  Více  →
 • Cambridge Audio oslavuje 50.výročí: nová řada Edge

  Nová řada komponentů EDGE od  Cambridge Audio představuje 50 let zkušeností s vývojem a výrobou špičkových  audio produktů a kompletně nový design, který trval přes tři roky.  Nová série je pojmenovaná po profesorovi Gordonu Edgovi, kterým byl jedním se zakladatelů Cambridge Audio a konstruktérem prvního produktu firmy integrovaného zesilovače P40. Nová řada Cambridge Audio Edge …

  Více  →
 • Chord BluMkII: pravděpodobně nejlepší CD přehrávač u nás k poslechu

  Pravděpodobně nejlepší CD přehrávač Chord BluMkII s DA převodníkem Chord DAVE, nyní u nás ve studiu k poslechu. Jednoduše řečeno, transport CD Chord BluMkII nastavuje nové standarty v kvalitě CD, pomocí nejnovějších technologií FGPA, která má 720 DSP jader a která spolu se sotisfikovaným algoritmem filtrování a upscalinku WTA dokáží na digitálním výstupu dodávat rozlišení …

  Více  →
 • Mimořádná sleva: Primare, Chord, Audiovector, REL, Cardas

  Využijte jedinečnou příležitost k zakoupení výrobků firem Audiovector, Cardas Audio, Chord Eletronics, Primare a Rel Acoustics se slevou 15% a 20%. Akce trvá pouze do 8. dubna 2018 a platí na veškerý sortiment příslušných značek.

  Více  →
 • Cambridge Audio a TIDAL

  Už je to konečně tady, TIDAL integrace se blíží a začátkem roku 2018 budou mít tuto službu také oba síťové přehrávače Cambridge Audio, modely 851N a CXN. TIDAL je předplacená internetová služba na poslech hudby s důrazem na vysokou kvalitu a věrnost zvuku.

  Více  →
 • Avangarde Acoustic ZERO 1 XD: nový zážitek z hudby

  Kompaktní, jednoduché, ale přesto hornové reprosoustavy v každém detailu. ZERO 1 XD je sen, který se splnil mnoha fanouškům hornových reprosoustav a firma v nich zúročila více nežli dvacetileté zkušenosti s vývojem hornových reprosoustav. Zero XD1 je mezníkem ve vývoji aktivních reprosoustav, nejen pro svou velikost, ale také kvůli zesilovači, integrovanému DSP procesoru, aktivní výhybkou a DA převodníkem.

  Více  →