Wadia

Společnost Wadia Digital založilo v roce 1988 několik inženýrů, kteří byli nespokojeni se zvukem formátu CD. Měli obrovskou výhodu v řadě zkušeností z výzkumu v oblasti digitálních technologií, jež získali během dlouholetého angažmá pro technologický gigant 3M (Minnesota Mining and Manufacturing Co.).

Se svou erudicí a chutí vylepšit zvuk stávajících digitálních formátů se z Wadie rychle stal respektovaný výrobce a jeden z leaderů v oblasti digitální reprodukce zvuku. Ne náhodou to byla právě Wadia, která pojmenovala jitter a rozpracovala řadu technologií pro jeho eliminaci.

Na přelomu tisíciletí už patřily přehrávače a D/A převodníky Wadia mezi světovou špičku. Názorové střety v řešení technologií však způsobily uvnitř společnosti rozkol. Ten ukončili zaměstnanci odkupem firmy vlastními akciemi. Jasná vize ale potřebovala další velké investice. Vstup do holdingu Fine Sounds Group (dnes už McIntosh Group) byl strategickým řešením, které umožnilo aplikovat vlastní, sofistikované technologie do levnějších produktů. Výsledkem jsou takové výrobky, jako je Wadia 121 nebo 151, či převratný integrovaný zesilovač Intuition 01.

Nová tvář Wadie tak pokračuje novou, vlastní cestou, jak tomu bylo na jejím počátku. Vítejte znovu v éře digitální revoluce!

Produkty Wadia


Aktuality

Wadia speciální nabídka Wadia speciální nabídka

Speciální cenová nabídka na produkty WADIA se slevou 50%. Nyní si u nás můžete zakoupit vysoce ceněné DA převodníky di122 za cenu 27.990Kč. K převodníkům si můžete zakoupit koncové zesilovače a315 za cenu 45.000Kč.

Stránky výrobce Wadia

  • Stránky výrobce Wadia zde.Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.

B & W Denon Marantz Elipson Elac Loewe Sonus faber Primare Cambridge Audio Sony Spectral NuVo Wadia Audio Research Rega