Sonus Faber

Společnost Sonus Faber přinesla světu kvantum inovací v konstrukci a designu reprosoustav. Ty jsou už léta považovány za etalon. Dokonalá estetika v harmonii s nejlepšími technologiemi měničů neustále útočí na smysly náročných audiofilů i estétů. Jen málo dnešních výrobků nutí k doteku tak intenzívně jako tyto sexy reprosoustavy. Architekti je rádi vidí v nejnáročnějších interiérech, alespoň jako solitéry. Pozitivní energie, která z reprosoustav vyzařuje, je povznášející. Moc příjemně se s nimi bydlí. I přes moderní technologie značce zůstal houslařský esprit. A to svět umí ocenit.

  

Za více než třicet let existence společnost Sonus faber navrhla a vyrobila některé z nejlepších a nejkrásnějších reprosoustav, jaké kdy byly vytvořeny. Zákazníkům nabídla širokou škálu modelů od kompaktních monitorů po velké referenční sloupy. Dlouho však potřebovala doplnit sortiment o aktivní subwoofery odpovídající kvality. Své rozsáhlé znalosti o konstrukci reprosoustav aplikovali konstruktéři firmy Sonus faber na Sumiko subwoofery, s cílem poskytnout mimořádně kvalitní subwoofery k jakémukoli systému, zajišťující precizní reprodukci hlubokých basů s dostatečnou rezervou výkonu, vysokou přesností a věrností. 

Produkty Sonus faber


Aktuality

Sonus faber+Primare Sonus faber+Primare

Připravili jsme pro vás jedinečnou cenovou nabídku na sestavu špičkových reprosoustav Sonus faber Venere 3.0 v provedení ořech a integrovaného zesilovače Primare i32. Cena tohoto setu je nyní 104.990Kč, zesilovač v ceně 43.000Kč dostanete zdarma. Informace o Primare i32 a Sonus faber  Venere 3.0. 

Sonus faber Tradition Sonus faber Tradition

Italský výrobce špičkových reproduktorů Sonus faber přichází na trh s novou řadou Tradition.

Jejím cílem je oživení kolekce reproduktorů Homage, ikonické řady výrobce. V nových

reproduktorech najdeme řadu patentů a technologických řešení, použitých v reproduktorech Il Cremonese, Lilium a Olympica. Například systém Stealth Reflex byl ještě vylepšen, nyní ho výrobce nazývá Stealth Ultraflex. Jedná se o externí část na zadním panelu reproduktoru, která je z tlačeného hliníku a kontroluje proudění vzduchu, jeho rychlost a turbulence a tudíž nežádoucí rušivé vjemy.

Jako vždy výrobce dbal i na zpracování a vzhled, který ma evokovat loutnu. K dispozici budou dvě provedení: červený ořech a dřevo Wengé.

Celá kolekce Tradition obsahuje čtyři modely reproduktorů. Nejmenší je dvoupásmový stojanový  model Guarneri za 374.400Kč (cena vč. stojanů).  Ten je následován 3,5 pásmovým sloupovým reproduktorem Serafino za 496.000Kč. Vrcholem nabídky je pak 3,5 pásmový model Amati s dvěma 220mm basovými měniči. Ten si výrobce cení na 656.000Kč. Sonus faber nezapomněl ani na milovníky domácího kina a nabízí jim v této řadě model s označením Vox. Jeho cena ještě nebyla stanovena. V prodeji od března 2017. 


Testy a recenze

Ocenění

  • EISA nejlepší reproduktory roku 2013-14 Venera 2.5

Chcete si výrobek Sonus faber poslechnout, objednat, nebo se chcete na něco zeptat, napište nám.

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.

B & W Denon Marantz Elipson Elac Loewe Sonus faber Primare Cambridge Audio Sony Spectral NuVo Wadia Audio Research Rega