logo Primare

........přijd'te si je poslechnout

SALE Avitsmart  Speciální akční nabídka na komponenty Primare. Nabídka je platná do vyprodání zásob.

PRE32 předzesilovač + A34.2 koncový zesilovač 

Dokonalý předzesilovač s plnou výbavou a konocvý zesilovač A34.2. Ve spojení s velmi kvalitními reprosoustavami, je vhodné opustit integrovanou koncepci zesilovačů a soustředit se na samostatná (chcete-li oddělená) řešení jednotlivých komponentů. Značka Primare v řadě 30 nabízí několik přístrojů, jež tyto požadavky splňují, ale k jejich plnému využití je samozřejmě nezbytné dokonalé zpracování všech vstupních signálů. Modulární předzesilovač PRE32 je špičkovým řešením pro nejnáročnější highendové aplikace. 

Dostatečný výkon, originální koncepce UFPD, vysoká účinnost a zanedbatelné tepelné ztráty. Díky umístění citlivé elektroniky do samostatné skříně a celkově nekompromisní stavbě vynikají dynamické schopnosti přístroje včetně umění kresby těch nejjemnějších barev reprodukovaného signálu. Výkon, síla, detail, dynamika. A můžeme jít i do režimu můstkového zapojení. Dvě A34.2 vedle sebe (jedna plní funkci pravého a druhá levého monofonního koncového stupně) katapultují výkon sestavy na hodnotu 2x 550 W do osmiohmové zátěže.

PRE32: Technické parametry, technický popis přístroje.  

A34.2:   Technické parametrytechnický popis přístroje.  

Barevné provedení: titan 

Speciální cena za set PRE32 + A34.2   59.990Kč

I32 integrovaný zesilovač

Primare I32

Výkonný, krásný, šetrný k životnímu prostředí. Skandinávský high-end jak má být. Základním stavebním prvkem přístroje je osvědčená firemní UFPD technologie, poskytující vynikající reprodukční stabilitu a výkon bez zásadního nárůstu rozměrů přístroje. Připojte jakkoli složité reprosoustavy, odměnou bude vždy dokonalý, čistý, maximálně dynamický zvuk.

I32 je rovněž nabízen v provedení s vestavěným multimediálním boardem MM30, který rozšiřuje přístroj o schopnosti streamovacích zařízení.

Technické parametry, technický popis přístroje.

Barevné provedení: černá, nebo titan.

Cena zesilovače: 42.990Kč - doprodej

I22 integrovaný zesilovač

Primare I22

Špičkový integrovaný zesilovač využívající firemní obvodové technologie UFPD (Ultra Fast Power Device), nabízející široké přenosové pásmo, vyrovnanou frekvenční charakteristiku nezávislou na vstupní impedanci, nízké zkreslení a minimální vlastní šum. Benefitem je rovněž kompaktní provedení napájecího zdroje, přístroj negeneruje téměř žádné ztrátové teplo díky aplikaci APFC obvodů (aktivní korekce účiníku) a tím představuje doslova etalon vyváženého spojení mezi technikou, konstrukcí a vztahem k životnímu prostředí. 

Zesilovač je možné objednat s DAC modulem, který má vstupy SPDIF, optický a funguje, jako USB-B asynchronní převodník až do 24bit/96kHz a SPDIF a optický vstup, které pracují 16-24bit a až 192kHz. 

Technické parametry

Barevné provedení: černá, nebo titan. 

Cena zesilovače: 24.990Kč - doprodej

SP33AV AV procesor+A30.7 sedmi kanálový koncový zesilovač 


AV procesor kategorie "State-Of-The-Art". Audiofilský přístroj je audiovizuální centrálou, skvěle vypadá a nekompromisně hraje. Ideálního partnera pro zesílení signálu představuje koncový sedmikanálový stupeň A30.7, s jehož pomocí vám domácí kino poskytne neskutečný zážitek, ke kterému se můžete kdykoli vracet. Plně symetrické propojovací možnosti, dostatek vstupů, intuitivní nastavení, ale především zvuk bodují u zákazníků na celém světě. Pokud jde o doporučený přehrávače, určitě BD32 MKII. Optimální protějšek AV procesoru Primare SP33. Sedm zesilovačů s dostatečným výstupním výkonem ve všech kanálech využívá osvědčenou technologii UFPD, dalšími plusy jsou vysoká účinnost a zanedbatelné tepelné ztráty. Vynikající dynamické schopnosti přístroje náležitě vybudí i reproduktorové soustavy s nízkou citlivostí nebo kritickou hodnotou minimální impedance. Vhodná volba do nejnáročnějších instalací. Výkon, síla, detail, dynamika, všechno násobeno sedmi.

SPA33AV: Technické parametrytechnický popis přístroje.

A30.7: Technické parametry, technický popis přístroje.

Cena setu SPA33AV+A30.7 je 109.990Kč - pouze v černém provedení. 

Pokud si chcete objednat poslech komponentů, na něco se zeptat popř. si reproduktory objednat, napište nám na: info@avitsmart.cz, nebo nám zavolejte na tel. 602 302 400, 286 017 773. Adresa prodejny: AVITSmart, Pavilon,  Vinohradská 1200/50, Praha 2 - Vinohrady. 

Otevírací doba: 

Po-Pá  10:00 - 19:30

So        10:00 - 18:00

Napište si o speciální cenovou nabídku na míru pro Vás.


Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.