logo Primare

........přijd'te si je poslechnout

SALE Avitsmart  Speciální akční nabídka na komponenty Primare. Nabídka je platná do vyprodání zásob.

PRE32 předzesilovač + A34.2 koncový zesilovač 

Dokonalý předzesilovač s plnou výbavou a konocvý zesilovač A34.2. Ve spojení s velmi kvalitními reprosoustavami, je vhodné opustit integrovanou koncepci zesilovačů a soustředit se na samostatná (chcete-li oddělená) řešení jednotlivých komponentů. Značka Primare v řadě 30 nabízí několik přístrojů, jež tyto požadavky splňují, ale k jejich plnému využití je samozřejmě nezbytné dokonalé zpracování všech vstupních signálů. Modulární předzesilovač PRE32 je špičkovým řešením pro nejnáročnější highendové aplikace. 

Dostatečný výkon, originální koncepce UFPD, vysoká účinnost a zanedbatelné tepelné ztráty. Díky umístění citlivé elektroniky do samostatné skříně a celkově nekompromisní stavbě vynikají dynamické schopnosti přístroje včetně umění kresby těch nejjemnějších barev reprodukovaného signálu. Výkon, síla, detail, dynamika. A můžeme jít i do režimu můstkového zapojení. Dvě A34.2 vedle sebe (jedna plní funkci pravého a druhá levého monofonního koncového stupně) katapultují výkon sestavy na hodnotu 2x 550 W do osmiohmové zátěže.

PRE32: Technické parametry, technický popis přístroje.  

A34.2:   Technické parametrytechnický popis přístroje.  

Barevné provedení: titan 

Speciální cena za set PRE32 + A34.2   59.990Kč

I32 integrovaný zesilovač

Primare I32

Výkonný, krásný, šetrný k životnímu prostředí. Skandinávský high-end jak má být. Základním stavebním prvkem přístroje je osvědčená firemní UFPD technologie, poskytující vynikající reprodukční stabilitu a výkon bez zásadního nárůstu rozměrů přístroje. Připojte jakkoli složité reprosoustavy, odměnou bude vždy dokonalý, čistý, maximálně dynamický zvuk.

I32 je rovněž nabízen v provedení s vestavěným multimediálním boardem MM30, který rozšiřuje přístroj o schopnosti streamovacích zařízení.

Technické parametry, technický popis přístroje.

Barevné provedení: černá, nebo titan.

Cena zesilovače: 42.990Kč - doprodej

I22 integrovaný zesilovač

Primare I22

Špičkový integrovaný zesilovač využívající firemní obvodové technologie UFPD (Ultra Fast Power Device), nabízející široké přenosové pásmo, vyrovnanou frekvenční charakteristiku nezávislou na vstupní impedanci, nízké zkreslení a minimální vlastní šum. Benefitem je rovněž kompaktní provedení napájecího zdroje, přístroj negeneruje téměř žádné ztrátové teplo díky aplikaci APFC obvodů (aktivní korekce účiníku) a tím představuje doslova etalon vyváženého spojení mezi technikou, konstrukcí a vztahem k životnímu prostředí. 

Zesilovač je možné objednat s DAC modulem, který má vstupy SPDIF, optický a funguje, jako USB-B asynchronní převodník až do 24bit/96kHz a SPDIF a optický vstup, které pracují 16-24bit a až 192kHz. 

Technické parametry

Barevné provedení: černá, nebo titan. 

Cena zesilovače: 24.990Kč - doprodej

SET i22 + Audiovector QR1

Severský design a zvuk nyní za skvělou cenu. Připravili jsme pro vás nabídku designových reprosoustav od Dánské firmy Audiovector QR1 s výborným stereo zesilovačem Primare i22 a to za cenu 42.990Kč.

     

Cena setu integrovaného zesilovače i22 a reprosoustav Audiovector QR1 42.990Kč, více informací o reprosoustavách zde.

Barva zesilovače i22: Titan, nebo černá 

Barva reprosoustav QR1: Bílá, černá, nebo ořech  

SET I22 + Audiovector QR3

Severský design a zvuk nyní za skvělou cenu. Připravili jsme pro vás nabídku designových reprosoustav od Dánské firmy Audiovector  QR3 s výborným stereo zesilovačem Primare i22 a to za cenu 55.990Kč.

Cena setu integrovaného zesilovače i22 a reprosoustav Audiovector QR3 55.990Kč, více informací o reprosoustavách zde. 

Barva zesilovače i22: Titan, nebo černá 

Barva reprosoustav QR3: Bílá, nebo černá 

Pokud si chcete objednat poslech komponentů, na něco se zeptat popř. si reproduktory objednat, napište nám na: info@avitsmart.cz, nebo nám zavolejte na tel. 602 302 400, 286 017 773. Adresa prodejny: AVITSmart, Pavilon,  Vinohradská 1200/50, Praha 2 - Vinohrady. 

Otevírací doba: 

Po-Pá  10:00 - 19:30

So        10:00 - 18:00

Napište si o speciální cenovou nabídku na míru pro Vás.


Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.