Primare

Švédská značka Xena Audio konstruktéra Larse Pedersena a původně dánská firma PRIMARE Benta Nielsena spojily své síly v roce 1996, kdy se nová společnost přestěhovala do švédského Malmö. Spojení od počátku staví na unikátním souznění obou konstruktérů, kteří promítají své zkušenosti do svěžího stylu značky, nabízející audiofilské veřejnosti špičkové Hi-Fi, jež s vysokým výkonem a unikátním, ale nekonfliktním designem skvěle zapadne do libovolného interiéru. Neustálé inovace a podnikatelská dynamika značce PRIMARE průběžně získávají vynikající pověst. V roce 1999 se k týmu připojuje inženýr Bjorn Holmqvist, který rozšiřuje výrobní kapacity závodu. Společnost se tak definitivně prosazuje na poli celosvětové produkce Hi-Fi a highendu. PRIMARE znamená především unikátní kombinaci skandinávského designu, nekompromisního dílenského zpracování a vysoké provozní spolehlivosti.

Produkty Primare


Stránky výrobce Primare 

Novinky

      • Nyní si můžete koupit vynikající HighEnd přístroje Primare řady 32 za bezkonkurenční doprodejové ceny. Například integrovaný stereofonní zesilovač i32 nyní stojí 42.990Kč (původní cena 68.990Kč), integrovaný stereofonní zesilovač i22 za cenu 24.990Kč. Dělený zesilovač, který se skládá s předzesilovače PRE32+A34.2 za cenu 59.990Kč. Další lahůdkou je předzesilovač se síťovým přehrávačem a DA převodníkem a koncovým zesilovačem PRE60+A60 za cenu 199.990Kč. Více o produktech zde. Nabídka je limitována počtem kusů. 
      • Primare představilo nové modely na výstvě High End v Mnichově, v prodeji budou od koce června 2017. Jedná se o nové modely i15, CD15, i 35 a CD35. Více informací zde


Testy a recenze

Recenze BD přehrávače BD32 MKII.

Chcete si výrobek Primare  poslechnout, objednat, nebo se chcete na něco zeptat, napište nám.

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.

B & W Denon Marantz Elipson Elac Loewe Sonus faber Primare Cambridge Audio Sony Spectral NuVo Wadia Audio Research Rega