AVITSmart audio a video technika pro náročné

Jsme mladá dynamická firma, která nabízí služby v prodejní galerii Pavilon. Prezentujeme zde výrobky renomovaných značek Audio Research, Audio PhysicAvantgarde Acoustic, AudioquestAudiovector, B&W, Bluesound, Cambridge Audio, Cardas, Chord electronics, Chord Company, DENON, Dynaudio, ELAC, FocalFurman, Harbeth,  Electrocompaniet, HegelHiFiMANLOEWE, McIntoshNADNaim, NorStone, marantz, Primare, Pro-JectSonus faber, SONY, Spectral, SumikoWadia, Wharfedale. Nabízíme jen takové, které dobře známe.

     Přijd'te si poslechnout hudbu ve vysokém rozlišení, která se už stává novým standardem, na referenčních komponentech Cambridge Audio, Primare, Marantz či Electrocompaniet v sestavách s highendovými reprosoustavami Sonus faber, Dynaudio, B&W nebo ELAC. Nezapomínáme však ani na ultra vysoké rozlišení obrazu (4K) u moderních televizorů LOEWE a SONY. Nejlépe se přesvědčíte na vlastní oči.

     Potřebujete navrhnout multiroomový systém, který ozvučí Váš byt nebo dům, abyste si mohli vychutnat svou oblíbenou hudbu prakticky kdekoli? Nebo snad špičkové domácí kino se 4K projektory SONY? Rádi Vám vyjdeme vstříc. Poradíme i s akustickými úpravami poslechové místnosti. A protože stylové komponenty potřebují v interiéru odpovídající formu, vyhlédnout si můžete také designový audio video nábytek firem Spectral a NorStone.

     Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si náš nový přístup k zákazníkům. Nabízíme Vám konzultace a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci i zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše, co Vás zajímá. Více naleznete v sekci služby na tomto webu. Neváhejte a kontaktujte našeho obchodního specialistu, který pro Vás rád připraví cenovou nabídku na míru.

Kontakt: Pavilon, Vinohradská 1200/50, Praha 2

tel. 602 302 400, 286 017 773

email: info@avitsmart.cz

Otevírací doba: Po - Pá  10:00 - 19:30, So 10:00 - 18:00 

Naše prodejna