LOEWE - leader v řešení systému domácího kina

Skladba výrobků LOEWE se skladjí z televizorů, přehrávačů BD, kompletních audio systémů, reproduktorů a designového A/V nábytků. Tyto komponenty lze různě kombinovat a sestavovat z nich mnoho variant řešení domácí zábavy, která jsou spolu sladěna jak po stránce designu, tak i technologie.

Výrobky této firmy se vyznačují čistými, ostře řezanými liniemi v elegantní, nadčasové a stylové podobě. Po celém světě obdržela více, jak 200 ocenění za design.

Jádro hodnot značky LOEWE jsou minimalistický design, smysluplné inovace, nezaměnitelná jedinečnost a možnost individualizace svého televizoru. LOEWE má nyní zastoupení více jak v padesáti zemích světa.

Produkty LOEWE


Aktuality

LOEWE Bild 4 OLED LOEWE Bild 4 OLED

LOEWE úspěšně pokračuje se svoji OLED ofenzívou a představila v pořadí již čtvrtou modelovou řadu BILD 4 s displayem OLED. Jde televizor s uhlopříčkou 139cm a v černém provedení za velmi zajímavou cenu. Více informací zde. 

LOEWE Bild 5 OLED LOEWE Bild 5 OLED

LOEWE představil nový modulární televizor LOEWE Bild 5 OLED, Dostupný bude od konce června ve velikostech 139cm a 165cm. Můžete si vytvořit televizor, podle svých osobních preferencí, buď jako monitor na zdi, nebo se stojanem na stole, nebo volně stojícím stojanem se soundbarem vyrobeném z masivního dubu. Více informací zde. 

LOEWE Bild 9 LOEWE Bild 9

LOEWE uvede v červnu na trh nové OLED televizory BILD 9.55 a 9.65. Modely budou mít nové OLED displaye a speciální designové držáky. Orientační cena BILD 9.55 bude 229.000Kč a BILD 9.65 289.000Kč. Další novinkou bude nový OLED televizor s uhlopříčkou 197cm LOEWE BILD 7.77, orientační cena 429.990Kč. 

Ceník LOEWE

Kompletní ceník výrobků Loewe.

Katalogy LOEWE

Katalog LOEWE Connect UHD zde.

Katalog LOEWE Bild 1 zde.

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.

B & W Denon Marantz Elipson Elac Loewe Sonus faber Primare Cambridge Audio Sony Spectral NuVo Wadia Audio Research Rega