ELAC

Elac - špičkové reproduktory s exkluzivním vzhledem a nekompromisní německou kvalitou. Domácí kina, stereofonní sloupové a stojanové reprosoustavy, aktivní verze pro připojení přístrojů Apple, Android nebo PC, subwoofery, vždy v nejvyšší kvalitě zvuku a dokonalém provedení.

Firma byla založena v roce 1926 a sídlí v německém Kielu. Elac získal renomé inovativními měniči jako 4Pi nebo J.E.T. i technologickými finesami, ke kterým patří mj. hliníkové sendvičové membrány či speciální koaxiální měnič. 

Vybrané reprosoustavy lze personifikovat podle vlasního gusta nebo ladění interiéru, protože se nabízí možnost výběru barevného odstínu podle vzorníku NCS.

Produkty ELAC


Novinky

ELAC představuje novou základní řadu reproduktorů DEBUT. Debut je zcela nová modelová řada pro široké vrstvy zákazníků. Kultivovaný zvukový projev v sestavách domácího kina i stereo garantuje konstruktér Andrew Jones. Série Debut obsahuje dva podlahové a dva policové modely, centrální reproduktor, efektové reproduktory pro Dolby Atmos a tři typy subwooferů z nichž dva s přídomkem EQ umožňují ovládaní a nastavení přes Bluetooth pomocí mobilní aplikace Elac SUB Control.

ELAC série 240.3 základ tvoří stejný akustický design jako měly předchůdci 240.2. Došlo pouze k lehkým kosmetickým změnám tvaru kabinetu a čelních prvků měničů. 

Katalogy ELAC

Ceník ELAC

Chcete si výrobek Elac poslechnout, objednat, nebo se chcete na něco zeptat, napište nám.

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.

B & W Denon Marantz Elipson Elac Loewe Sonus faber Primare Cambridge Audio Sony Spectral NuVo Wadia Audio Research Rega