Aktuality

Sonus faber+Primare

Sonus faber+Primare

Připravili jsme pro vás jedinečnou cenovou nabídku na sestavu špičkových reprosoustav Sonus faber Venere 3.0 v provedení ořech a integrovaného zesilovače Primare i32. Cena tohoto setu je nyní 104.990Kč, zesilovač v ceně 43.000Kč dostanete zdarma. Informace o Primare i32 a Sonus faber  Venere 3.0. 

LOEWE Bild 4 OLED

LOEWE Bild 4 OLED

LOEWE úspěšně pokračuje se svoji OLED ofenzívou a představila v pořadí již čtvrtou modelovou řadu BILD 4 s displayem OLED. Jde televizor s uhlopříčkou 139cm a v černém provedení za velmi zajímavou cenu. Více informací zde. 

McIntosh MA 9000

McIntosh MA 9000

Obrovská velikost, obrovský výkon: nový integrovaný zesilovač McIntosh MA9000, který má ohromující výkon 300 W na kanál, což zaručuje, že McIntosh rozehraje jakýkoli reproduktor "bez ohledu na impedanci". Model MA9000 má vestavěný 32bitový DAC a digitální audio modul DA1 se vstupem USB, který podporuje soubory DSD256 a DXD 384kHz. Modul je v případě potřeby vyměnitelný. K dispozici jsou dva digitální koaxiální a dva digitální optické vstupy (schopné až 24bitové / 192kHz) a MCT vstup pro připojení k jinému zařízení McIntosh. Deset analogových vstupů obsahuje 2x XLR, 6x RCA a po jednom vstupu pro phono pro MC a MM. Zesilovač má také diskrétní sluchátkový výstup. V USA se tento "krasavec" začne prodávat příští měsíc u nás na podzim. Produktové video zde.

Primare i32+Audiophysic Classic 10

Primare i32+Audiophysic Classic 10

Výjimečná cena, pro výjimečný zvuk. Nyní nabízíme testovací sadu z našeho studia, integrovaný zesilovač Primare i32 v setu s reprosoustavami Audiophysic Classic 10 v ořechovém provedení, za skvělou cenu 68.990Kč. Oba produkty byly vystaveny. Více o špičkovém zesilovači i32 zde, a o reprosoustavách Audiophysic Classic 10 zde

Legenda odchází - CHORD HUGO

Legenda odchází - CHORD HUGO

Legenda odchází. Referenční přístroj CHORD HUGO byl nahrazen novým D/A převodníkem CHORD HUGO 2, a tak jsme pro vás připravili speciální cenovou nabídku tohoto přístroje. Nyní si můžete CHORD HUGO koupit již za 31.990Kč - pouze v černém provedení. 

Chord Hugo 2

Chord Hugo 2

Dlouho očekávaná novinka Chord Hugo 2 je v prodeji. Více o tomto špičkovém přenosném D/A převodníku zde.

LOEWE Bild 5 OLED

LOEWE Bild 5 OLED

LOEWE představil nový modulární televizor LOEWE Bild 5 OLED, Dostupný bude od konce června ve velikostech 139cm a 165cm. Můžete si vytvořit televizor, podle svých osobních preferencí, buď jako monitor na zdi, nebo se stojanem na stole, nebo volně stojícím stojanem se soundbarem vyrobeném z masivního dubu. Více informací zde. 

Estelon YB 1

Estelon YB 1

Nyní máte v našem studiu možnost poslechu referenčních reproduktorů Estelon YB 1. Reproduktory oceněné například na výstavě High End 2016 v Mnichově nebo magazínem Hifi Voice. Štíhlé tělo těchto reproduktorů skrývá špičkové technologie a netušený zvuk, například s elektronkovým Octave V70SE. Ostatně přijďte se přesvědčit sami.

SONOS - akce červen

SONOS - akce červen

Vážení zákazníci, do 30.6.2017 máte možnost u nás zakoupit modely PLAY 1, PLAY 3 a PLAY 5 od americké společnosti SONOS za zvýhodněné ceny. Bližší informace o produktech a cenách najdete zde.

Cambridge Audio - nové ceny

Cambridge Audio - nové ceny

Od 01.06.2017 platí nové - nižší ceny na velmi oceňovanou řadu Azur 851. Síťový přehrávač 851N, integrovaný zesilovač 851A i CD přehrávač 851C za jednotnou cenu 39.990Kč. Více zde.

Speciální nabídka Primare

Speciální nabídka Primare

Nyní si můžete koupit vynikající HighEnd přístroje Primare řady 32 za bezkonkurenční doprodejové ceny. Například integrovaný stereofonní zesilovač i32 nyní stojí 42.990Kč (původní cena 68.990Kč), integrovaný stereofonní zesilovač i22 za cenu 22.990Kč. Dělený zesilovač, který se skládá s předzesilovače PRE32+A34.2 za cenu 59.990Kč. Další lahůdkou je předzesilovač se síťovým přehrávačem a DA převodníkem a koncovým zesilovačem PRE60+A60 za cenu 199.990Kč. Pro milovníky domácího kina je přichystaný AV procesor SP33AV 4KVM se sedmi kanálovým koncovým zesilovačem A30.7 to celé dohromady za 109.990Kč. Více o produktech zde. Nabídka je limitována počtem kusů. 

Novinky z výstavy High End Mnichov 2017

Novinky z výstavy High End Mnichov 2017

Na největší výstavě High end techniky na světě, která se každoročně koná v květnu v bavorském Mnichově, firmy představují nejnovější technologie a výrobky. Švédská firma Primare představila nové zesilovače se síťovými přehrávači i15 a i35 a CD přehrávač CD35. Legendární McIntosh předvedl nový integrovaný zesilovač MA8900 a CD/SACD přehrávač MCD350Hegel představil nový integrovaný zesilovač s funkcí AirPlay a DLNA přehrávačem H90, Octave integrovaný lampový zesilovač V16. Norští Electrocompaniet ukázali nový síťový přehrávač ECM1 a aktivní bezdrátový subwoofer SIRA L1. Nové reprosoustavy vystavoval Audio physic a to modely Classic 5 a Classic 15. Ke 40.výročí vzniku firmy Dynaudio představilo nové policové reprosoustavy Special Forty. Focal představil nové UTOPIA III EVO. Anglický NAIM představil nové ,,all-in-one,, přístroje, tedy integrovaný zesilovač se síťovým přehrávačem řady UNITI.

ARCAM nová značka v sortimentu

ARCAM nová značka v sortimentu

Nově si u nás ve studiu můžete poslechnout značku ARCAM, známý především skvělými zesilovači ve třídě G, které vyrábí již více než 40 let. AV recievery Arcam disponují možností vzdáleného profesionálního nastavení pro prostorový zvuk od Fy. Dirac Research a tím zesilovač naladí přesně podle Vaší místnosti. Více o ARCAM zde. 

LOEWE Bild 9

LOEWE Bild 9

LOEWE uvede v červnu na trh nové OLED televizory BILD 9.55 a 9.65. Modely budou mít nové OLED displaye a speciální designové držáky. Orientační cena BILD 9.55 bude 229.000Kč a BILD 9.65 289.000Kč. Další novinkou bude nový OLED televizor s uhlopříčkou 197cm LOEWE BILD 7.77, orientační cena 429.990Kč. 

OLED televizory SONY

OLED televizory SONY

Sony má v nabídce nové OLED TV, první a zatím jediný model OLED TV XEL-1 SONY uvedl již v roce 2009, nové modely jsou KD-55A1 s uhlopříčkou 139cm, nebo model KD-65A1 s uhlopříčkou 165cm. První kusy očekáváme v průběhu května. Více o televizorech nových televizorech Sony modelové řady 2017 zde.

OPPO-205

OPPO-205

Cena a termín zahájení prodeje dlouho očekávané novinky přehrávače Ultra BD OPPO-205 již jsou známy. Více informací zde.

OCTAVE lampové zesilovače

OCTAVE lampové zesilovače

Nově jsme do nabídky zařadili lampové zesilovače OCTAVE, vyrobené v německém bádensku v malém městě Karlsbad. Zesilovače se vyznačují vynikajícím zvukem, originální konstrukcí a skvělým designem. Není proto náhoda, že dostaly mnoho ocenění od odborné veřejnosti po celém světě. Více o zesilovačích OCTAVE zde.

Hegel Röst

Hegel Röst

Nyní máte u nás možnost poslechu nejnovějšího modelu integrovaného zesilovače od norského výrobce Hegel. Novinka, kombinující zesilovač a síťový přehrávač, nabízí již tradičně dynamický a přirozený zvuk, včetně všech detailů. Více info zde.

Pro-ject essential III + OM10

Pro-ject essential III + OM10

Výrobce gramofonů Pro-ject přicházi s inovovanou verzí modelu Pro-ject Essential III. Novinka je vybavena přenoskou Ortofon OM 10, těžším talířem než jeho předchůdce a raménkem o délce 8,6". Pouzdro ložiska talíře je bronzové, s teflonem vespod, pro zajištění co nejmenšího tření. K dispozici budou tři barevná provedení: piano černá, piano bílá a piano červená. Cena byla stanovena na 8.990Kč. Více informací zde.

Dynaudio XD - nová řada reproduktorů

Dynaudio XD - nová řada reproduktorů

Dánský výrobce reproduktorů Dynaudio oznámil výrobu nových bezdrátových reproduktorů z řady XD. Ty jsou stejně jako jejich předchůdci vybaveny vestavěným zesilovačem a špičkovými měniči Esotec+. Zachována zůstala i  možnost pomocí Dynaudio Connect hubu po kabelu či bezdrátově streamovat hudbu z Vašeho PC, notebooku, případně mobilního telefonu. Celkem v nabídce budou tři modely: Dynaudio 60 XDDynaudio 30 XD a Dynaudio 20 XD. Více informací zde.

Sonos PLAYBASE

Sonos PLAYBASE

Leader v oblasti bezdrátového ozvučení, americká společnost Sonos, ohlásila novinku ve svém portfoliu reproduktorů. Sonos PLAYBASE zastane hned několik funkcí - levý přední,centrální a pravý přední reproduktor a síťový přehrávač, to vše v jednom elegantním a štíhlém provedení. Přístroj k vašemu televizoru připojíte optickým kabelem, k internetové síti pak pomocí LAN nebo WiFi. S ostatními reproduktory Sonos ho snadno spárujete pomocí aplikace. Sonos PLAYBASE umístíte jednoduše pod svůj televizor, výrobce udává nosnost 35kg.  Dostupnost očekáváme v srpnu 2017 a pořídit ho budete moci v bílem nebo černém provedení. Předpokládaná cena 21.990Kč.

Chord Mojo + Hifiman HE 400i za 19.990Kč

Chord Mojo + Hifiman HE 400i za 19.990Kč

Uvažujete nad vylepšením zvuku vašeho PC, telefonu nebo přenosného přehrávače? Pak právě pro vás máme mimořádnou nabídku setu Chord Mojo + Hifiman HE 400i. Chord Mojo je vynikající D/A převodník - sluchátkový zesilovač, který dokáže zvuk vašeho zařízení pozvednout na nečekanou úroveň. Společně s magnetoplanárními sluchátky Hifiman HE 400i tvoří vyváženou kombinaci, díky které vaše nahrávky znovu ožijí a vy objevíte dosud nepoznané detaily a dynamiku. Tento set u nás nyní pořídíte za 19.990Kč. Nabídka je omezena počtem kusů. 

Audio research VT80

Audio research VT80

Společnost Audioresearch přichází s novinkou ze série Foundation. Pro milovníky detailního zvuku je tu nyní integrovaný lampový zesilovač Audioresearch VT80. Ten mimo jiné nabídne výkon 2x75 Wattů do 4 nebo 8 ohmů, jeden XLR a jeden RCA vstup. Cena novinky byla stanovena na 279.990Kč. Více informací najdete zde.

B&W - nová řada subwooferů

B&W - nová řada subwooferů

Tradiční anglický výrobce reproduktorů Bowers&Wilkins oznámil výrobu nové řady aktivních subwooferů. Novinky se budou pyšnit stejnými basovými měniči, jaké jsou používány ve vlajkových lodích řady 800. Celkem v nové řadě najdete 4 subwoofery. Nejvyšší model DB1D nabídne dva 300mm Aerofoil-cone měniče a 2000W výkonu, o který se postará zesilovač Hypex ve třídě D. Další novinka, model DB2D používá 2x 250mm a zesilovač s výkonem 1000 wattů. Třetím modelem z nové řady je subwoofer DB3D, jeho dva 200mm měniče pohání rovněž digitální zesilovač o výkonu 1kW. Posledním, ale rozhodně ne nejmenším je model DB1, ten používá také koncepci digitálního zesilovače (až 1000W výstupního výkonu) a 2x 300mm membrány Rohacell. Ten je zatím jako jediný již možno zakoupit a jeho cena činí 109.990Kč. Další novinky od B&W budou v prodeji v průběhu dubna a cena dosud není známa.  

Kabely Chord - speciální nabídka

Kabely Chord - speciální nabídka

Vylepšete si zvuk vaší aparatury kabelem za zlomek původní ceny. Připravili jsme pro vás nabídku špičkových kabelů značky Chord za bezkonkurenční ceny. Jde o nové i předváděcí kabely z nejvyšších řad: Indigo, Signature a Chorus. Například u nás nyní můžete koupit signálový kabel s konektory XLR Chord Indigo tuned aray 2x1m za 22.990Kč (původní cena 56.000Kč), digitální koaxiální kabel Chord digital tuned aray 1m za 16.990Kč (původní cena 35.000Kč). Dále můžete zakoupit vybrané kabely s konektory HDMI, USB, RJ45, rovněž za velmi příjemné ceny. Novinkou v nabídce je, například pro váš přenosný Chord Mojo, kabel Chord Clearway digital – digitální koaxiální kabel s konektory RCA-3,5mm jack (délka 1m za 2.990Kč). Prohlédněte si náš ceník nebo nás navštivte.

Sonus faber Tradition

Sonus faber Tradition

Italský výrobce špičkových reproduktorů Sonus faber přichází na trh s novou řadou Tradition.

Jejím cílem je oživení kolekce reproduktorů Homage, ikonické řady výrobce. V nových

reproduktorech najdeme řadu patentů a technologických řešení, použitých v reproduktorech Il Cremonese, Lilium a Olympica. Například systém Stealth Reflex byl ještě vylepšen, nyní ho výrobce nazývá Stealth Ultraflex. Jedná se o externí část na zadním panelu reproduktoru, která je z tlačeného hliníku a kontroluje proudění vzduchu, jeho rychlost a turbulence a tudíž nežádoucí rušivé vjemy.

Jako vždy výrobce dbal i na zpracování a vzhled, který ma evokovat loutnu. K dispozici budou dvě provedení: červený ořech a dřevo Wengé.

Celá kolekce Tradition obsahuje čtyři modely reproduktorů. Nejmenší je dvoupásmový stojanový  model Guarneri za 374.400Kč (cena vč. stojanů).  Ten je následován 3,5 pásmovým sloupovým reproduktorem Serafino za 496.000Kč. Vrcholem nabídky je pak 3,5 pásmový model Amati s dvěma 220mm basovými měniči. Ten si výrobce cení na 656.000Kč. Sonus faber nezapomněl ani na milovníky domácího kina a nabízí jim v této řadě model s označením Vox. Jeho cena ještě nebyla stanovena. V prodeji od března 2017. 

Wadia speciální nabídka

Wadia speciální nabídka

Speciální cenová nabídka na produkty WADIA se slevou 50%. Nyní si u nás můžete zakoupit vysoce ceněné DA převodníky di122 za cenu 27.990Kč. K převodníkům si můžete zakoupit koncové zesilovače a315 za cenu 45.000Kč.

Novinky Mcintosh

Novinky Mcintosh

McIntosh předtavil dva nové předzesilovače.

 D1100 je digitální převodník s předzesilovačem, který má 8 kanálů v quad-balanced zapojení, každy s rozlišením 32-bit. Podporuje PCM 32bit/384kHz a DSD až do 256. Přístroj má devět digitálních vstupů a tři analagové výstupy. Nechybí ani sluchátkový výstup. 

 MP1100 je nový elektronkový předzesilovač s elektronkami 12AX7A a plně symetrickou konstrukcí. Zajímavostí phono předzesilovače jsou nastavitelné digitální výstupy 24bit/96kHz, nebo 24bit/192kHz.(optický, SPDIF a USB),  díky kterým si můžete digitalizovat vaše desky. 

Zajímavá novinka od Hegela

Zajímavá novinka od Hegela

Společnost Hegel Music Systems uvedla na trh integrovaný zesilovač Röst, který dostal jméno podle jednoho z nejkrásnějších norských ostrovů a poprvé se představil na mnichovské výstavě High End. Výstupním výkonem 2x 75 W do osmiohmové zátěže má v katalogu nejblíž k modelu H80, ale s kvalitním D/A převodníkem, certifikací DLNA a ethernetovým vstupem LAN umožňuje také streamovat audio z domácích sítí. Majitele techniky Apple potěší podpora protokolu AirPlay. Komponent se vyrábí v bílém provedení a cena je 69.990 Kč. Další novinkou je refernční CD přehrávač MOHICAN v symetrickém zapojení a s DA převodníkem z referenčního převodníku HD30.

Pětihvězdičkový

Pětihvězdičkový "dabl" stojanových reprosoustav Dynaudio Emit

Reprosoustavy z nové nejdostupnější řady Emit dánské značky Dynaudio jsou černobílé (přesněji černé nebo bílé) jenom na pohled, protože nahrávky reprodukují v široké škále zvukových barev. Po nadšené reflexi nejmenších soustav Emit M10 (16.600 Kč/pár) nyní v anglickém měsíčníku What HiFi? zaznamenali "větší sestry" Emit M20 (18.800 Kč/pár). Jejich test si můžete přečíst zde.